Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pie daktera 12.nedēļā.

Labdien! 
Esmu stāvoklī,laiks vēl nav tik liels,bet,problēma tāda,ka tad,ka tikšu pie savas dakteres (rindas garas), tad pāris dienas pēc pirmās vizītes,kur apstiprinās grūtniecību,būs pilnas 12 nedēļas,kopš mēnešreižu pirmās dienas. 
Vai vajadzētu uztraukties,nav par vēlu? Gribēju pie otra daktera tikt,kur arī reizi gadā braucu atrādīties,bet nekā - atvaļinājumă...
Tā slikti nejūtos,protams,slikta dūša,nelabumi,tas viss pie lietas.

Ievietots 14. jūn 08:12

Ieraksti komentāru
Secība:

phillies

Par medicīnisko pusis nezinu teikt, bet kad iesi grūtniecības atvaiļinājumā tas var ko ietekmēt, jo Ministru kabineta noteikumi Nr.152 "Darbnespējas lapu izsniegšanas kārtība" paredz, ka darbnespējas lapu grūtniecības atvaļinājumam izsniedz no grūtniecības 32.nedēļas. Ja medicīniskā aprūpe sakarā ar grūtniecību uzsākta līdz grūtniecības 12.nedēļai un izpildīti visi ārsta norādījumi, darbnespējas lapu grūtniecības atvaļinājumam izsniedz no grūtniecības 30.nedēļas.
Pievienots 18. jūn 07:47

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE