Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Zobu profilakse


Vēlaties lai Jūsu bērni retāk apmeklē zobārstu? Vēlaties ilgāk saglabāt savus zobus? Ir risinājums - rūpējieties par zobiem, veiciet profilaksi! Vācu preparātam Tiefenfluoride nav analogu kariesa profilakses efektivitātē. Prasiet savam stomatologam vai zvaniet 29616870.

Ievietots 10. jūn 2019 11:42

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

KristapsKent

Sev un bērniem izmantoju zobārstniecības produktus no Aurabalt- gan zobu ārstēšanai, gan profilaksei. Pieejami dažādi gēli un citi materiāli. Piedāvā arī dažādus zobu balināšanas piederumus.
Pievienots 26. dec 2019 15:10

Atbildēt komentāram

vasariga

Kā īsti ir ar to fluoru? Ir lasīts, ka vairāk kaitē nekā palīdz un citur pamazām aizliedz. Gribētu dzirdēt ārstu viedokli ar argumentiem un atsaucēm uz jaunākajiem pētījumiem.
Pievienots 29. dec 2019 11:08

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE