Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Šoreiz vēršos šeit.Man ir 30 grūtniecības nedēļa pašreiz.  Mazuļa svars ir 1300 uz doto momentu. Bet ir iestājusies panika. Biju uz sonografiju 7 augustā mazais svēra aptuveni 1100,tagad bijām 22 augustā un svars ir 1300. Dzeru...

Atbildes: 0, Skatījumi: 69, Ievietots: 23. aug 16:01, pēdējās izmaiņas: 23. aug 16:01 Lasīt vairāk
  • Labdien! Interesētu mīļā un jauka auklīte vienu/divas reizes nedēļā uz 4-5h. Lūgums ar pieredzi bērnu auklēšanā. Puisītis ir mierīgs un 6,5 mēnešus vecs. Atrodamies Juglā netālu no Alfas, bet varam aizvest arī Jugla, Teika, Centrs.Lūgums zvanīt T.26667382

Atbildes: 0, Skatījumi: 90, Ievietots: 22. aug 09:01, pēdējās izmaiņas: 22. aug 09:01 Lasīt vairāk
  • Sveikas, meitenes!Vēlējos vērsties pēc jūsu padoma un ieklausīties jūsu pieredzē.Situācija ir tāda, ka esmu gaidībās ar pirmo bērniņu, tādēļ jebkāda novirze no normas man izraisa izbīli. Pašlaik norit 11. nedēļa. Pie dakteres...

Atbildes: 0, Skatījumi: 177, Ievietots: 19. aug 21:33, pēdējās izmaiņas: 19. aug 21:33 Lasīt vairāk
  • Sveikas mammas!Varbūt šeit būs kāda, kura mani sapratīs un spēs dot padomu. Ar viru esam tikuši līdz tēmai par otru bērniņu. Abi to vēlamies un arī trīsgadnieks ir izrādījis interesi par māsiņu un brālīti.Kas mani attur?Bailes....

Atbildes: 1, Skatījumi: 288, Ievietots: 15. aug 08:47, pēdējās izmaiņas: 16. aug 15:38 Lasīt vairāk
  • Esam auklītes meklējumos.Puisītis (1 gads un 1 mēnesis) meklē auklīti (vēlams ar iepriekšēju pieredzi), kas darba dienās pavadītu laiku ar viņu, parupētos par viņa ēdienreizēm, izietu ar viņu svaigā gaisā, pastaigā uz kādu no...

Atbildes: 0, Skatījumi: 242, Ievietots: 16. aug 15:37, pēdējās izmaiņas: 16. aug 15:37 Lasīt vairāk
  • Meitenes, sveikas. Ir vajadzīgs viedoklis. Vai kādai tā ir gadījies... plānojam mazuli, tāpēc ir skaidrs, ka nepacietība dara savu. Šodien ir 7 vai 8 diena pec ovulācijas. No rīta uztaisīju īpaši agrās grūtniecības noteikšanas testu....

Atbildes: 0, Skatījumi: 315, Ievietots: 14. aug 14:35, pēdējās izmaiņas: 14. aug 14:35 Lasīt vairāk
  • Straujiem soļiem tuvojas 1.septembris!  Uzdāvini savam mazajam brālim, māsai, krustbērnam vai pagalma lielākajam blēņdarim lieliskas atmiņas – fotosesiju pirmā septembra noskaņās un iespēju iemūžināt skaisto pirmās klases...

Atbildes: 0, Skatījumi: 227, Ievietots: 13. aug 13:32, pēdējās izmaiņas: 13. aug 13:32 Lasīt vairāk
  • Hello, as I have moved to Rīga few weeks ago and don't speak Latvian yet, I hope you could assist me. We have almost set our house, but at the moment we are looking for bedding sets for our family, preferably made from natural materials, especially...

Atbildes: 0, Skatījumi: 289, Ievietots: 13. aug 12:11, pēdējās izmaiņas: 13. aug 12:11 Lasīt vairāk
  • ​2019. gada modes apģērbs,Nāciet vairumtirdzniecībā, lai iegādātos lētu seksīgu apģērbu, tas piedāvā vairāk nekā 3000 dažādu modes stila sieviešu apakšveļas modeļu. Cena ir zemāka, bet kvalitāte ir augsta. Tas ir...

Atbildes: 0, Skatījumi: 187, Ievietots: 9. aug 06:23, pēdējās izmaiņas: 9. aug 06:23 Lasīt vairāk
  • Sveikas. Zinu ka, šis jautājums nav ne pirmo reiz aprunāts un pārcilāts, bet mēģināšu/riskēšu atkal pārcilāt un paklausīties jūsu ierosinājumus. Meitai 1,8 gadi un ceļas 4-5 reizes naktī, lai dzertu tēju un pienu, ja divās no...

Atbildes: 1, Skatījumi: 404, Ievietots: 8. aug 19:48, pēdējās izmaiņas: 8. aug 20:01 Lasīt vairāk
  • Pārvācamies no dzīvokļa uz māju Jūrmalā, un esam nonākuši pie izvēles taisīt savu dziļurbumu. Kādam/ai ir pieredze, vai zināšanas par sūkņiem? Šobrīd skatamies...

Atbildes: 0, Skatījumi: 296, Ievietots: 8. aug 13:40, pēdējās izmaiņas: 8. aug 13:40 Lasīt vairāk
  • Piedāvāju būt Sos aukle. Ilgstošu pozīciju nemeklēju. Esmu viengadniega mamma. Pati saskāros ar situāciju, kad nebija kur atstāt mazo kaut tad, kad kaut vai jāaiziet pie ārsta. Dzīvoju centrā - netālu no Dailes teātra. Varu pieskatīt...

Atbildes: 0, Skatījumi: 554, Ievietots: 4. aug 00:52, pēdējās izmaiņas: 4. aug 00:52 Lasīt vairāk
  • Sveikas, vai kāda zin kur palikuši Evra kontracepcijas plāksteri? Vai vel būs? Aptiekās tik rausta plecus

Atbildes: 1, Skatījumi: 528, Ievietots: 29. jūl 20:14, pēdējās izmaiņas: 1. aug 14:36 Lasīt vairāk
  • Sveikas meitenes!Situācija šāda. Dzēru kontracepciju, bet paliku stāvoklī. Iespējams, tas notika pirms ziemassvētkiem, jo tad bija vemšana.4. janvārī konstatēju, ka esmu stāvoklī - testā uzrādījās otra svītriņa, ļoti, ļoti...

Atbildes: 2, Skatījumi: 2683, Ievietots: 8. feb 08:38, pēdējās izmaiņas: 1. aug 14:26 Lasīt vairāk
  • Man te varbūt offtopic, bet pie reizes gribēju pajautāt, kāda pieredze, kur labāk nopirkt? Steidzami vajadzētu kādus ieteikumus no pieredzes? 

Atbildes: 16, Skatījumi: 12027, Ievietots: 24. jūl 2009 00:30, pēdējās izmaiņas: 31. jūl 09:34 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE