Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Rati bērniņam

Labdien , 

Šobrīd esmu mazulīša gaidībās.. Un ,tad nu- pamazām vēlamies iegādāties nepieciešamās lietas.  Sākam ar ratiem , vēlētos dzirdēt Jūsu pieredzi ratu izvēle,  jo pagaidām tiešām ir melna bilde.  Esam atraduši šos ratus 

, varbūt ir ieteikumi,  par to vai šie rati ir labi vai labāk izvēlēties citus. Mums mazais džims rudenī,  tādēļ noteikti būs jābrauc gan pa dubļiem , gan pa sniegu. Lūgums atsaukties ratos pieredzejūšas mammas! 

Ievietots 2. jūn 10:21

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

miritux

Sveika, mēs pirkām ratus ar lielajiem riteņiem. Iemesls vieglāk pārvietoties pa ielām un neielām, proti, bruģi, grantētu ceļu. Pamēģināju arī līdzīgu kādu tu esi noskatījusi, un biju vīlusies jo pārvietošanās bija visai ierobežota, un tikko nedaudz nost no smukā asfalta, tā mazais krātījās pa ratiem uz nebēdu. Ar ratiem kuriem lielie riteņi iet stipri vieglāk. Mums ar dzimi oktobra beigās mazais, tā kā cauri dubļiem un sniegam tikām cauri. Pat Liepājas kāpu smiltis nebija šķērslis.
Pievienots  2. jūn 10:39

Atbildēt komentāram

Topošāmamma

Paldies par padomu , mums pārsvarā būs jābrauc pa grants ceļu. Tākā ņemsim vērā.
Pievienots  2. jūn 10:43


 

LAPAS KARTE