Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Doxylan 100mg un grutnieciba

Sveiki. Ir tāda lieta ka šobrid gaidu mazuli pie kura vēlejāmies tikt jau 4. Gadus. Un beidzot tas izdevās. Man 7 līdz 8 nedēļa. Bet ir tā ka es 5 dienas dzēru  Doxylan 100mg tabletes. Ginakaloģe automātiski sūta uz abortu. Es pat domu tādu nepieļauju. Neticu ka nekas nevar palīdzēt. Lūdzu māmiņas padalaties ar pieredzi, vai kādai ta ir bijis. Un vai paturējāt mazulīti. Kā bērniņam ir tagat. Kā man rīkoties , lai neizdaru lielāko kļūdu . Jau iepriekš paldies. 

Ievietots 17. mai 2019 05:36

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LaTom

Sveika! Jautājums kādēļ vispār lietojat tabletes ja grūtniecība jau bija iestājusies? Ieteiktu aiziet vizitē pie cita ginekologa un uzzināt citu viedokli iespējams tas ir tikai viena specialista viedoklis. Aborts gan būtu tiešām pats pēdējais risinājums ja tiešām apdraudēta gan jūsu gan bērniņa dzivība. Cerams ka atrisināsiet situāciju! Veiksmi
Pievienots 18. mai 2019 05:47

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE