Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Lūdzu padalieties ar atsauksmēm par dzemdībām Ventspils slimnīcā. Plānoju tur dzemdēt taču skatoties atsauksmes ir ļoti maz atsauksmju.

Atbildes: -115, Skatījumi: 45609, Ievietots: 18. apr 2019 16:30, pēdējās izmaiņas: 18. okt 2019 20:55 Lasīt vairāk
  • esmu grūtniecības 20 nedēļā un sakarā ar to ka man sāp mugura un kājas smaga darba dēļ aizgāju uz lapu. Ģimenes ārsts teica ka varot tikai iedot lapu uz 10 dienām.  Vai var mainīt ģimenes ārstu esot uz slimības lapas?

Atbildes: 18, Skatījumi: 31502, Ievietots: 20. mar 2019 18:39, pēdējās izmaiņas: vakar 13:50 Lasīt vairāk
  • Vai varu pāriet pie cita ģimenes ārsta ja esmu uz slimības lapas? Esmu grūtniecības 20 nedēļā.

Atbildes: 0, Skatījumi: 1697, Ievietots: 20. mar 2019 16:52, pēdējās izmaiņas: 20. mar 2019 16:52 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE