Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveiki,Ēsam no kādu 7 mēnešu vecuma grūtībās ar celšanos naktīs jo puisītis vēlas zīst krūti. Mazulis piedzima ap 3 kg un 50 cm un pirmos 6 mēnešus naktīs gulēja pat 7 stundas. Bet kad sākām pibarot ar kartupeļiem vai auzu tumīti...

Atbildes: 0, Skatījumi: 37, Ievietots: šodien 01:33, pēdējās izmaiņas: šodien 01:33 Lasīt vairāk
  • Sveikas, Pārdodu Crinone gel 8%. Man ir 6 neatvērtas kastes. Iepirku ilgākam laikam, bet daktere lika pārtraukt lietošanu. Katrā kastē 15 gēli. Derīguma termiņš 2022.gada maijs. Katru kasti pirku par 45eur, atdošu par 35eur/gab.

Atbildes: 0, Skatījumi: 42, Ievietots: 19. okt 13:25, pēdējās izmaiņas: 19. okt 13:25 Lasīt vairāk
  • Pārdodam galda spēles - cirks, riču račs ,pasakains bizness (monopols mazākiem bērniem), makšķerēšana, ceļojums apkārt pasaulei, skaistumkonkurss (galda spēle meitenēm), vārna un lapsa, ceļā, lielais brauciens, pirāti, bagātību...

Atbildes: 11, Skatījumi: 6503, Ievietots: 2. jan 2012 18:49, pēdējās izmaiņas: 16. okt 14:19 Lasīt vairāk
  • Sveiki, šobrīd gaidu trešo bērniņu, esmu precejusies ar vīru 5 gadus, sākušās problēmas mūsu seksuālajā dzīvē, vīrs vēlas lai sniedzu viņam minetu gandrīz katru dienu, seks, mums ir 2-3 reizes mēnesī, jo man bieži negribas. Man...

Atbildes: 5, Skatījumi: 2944, Ievietots: 6. feb 10:53, pēdējās izmaiņas: 16. okt 14:16 Lasīt vairāk
  • Labdien mammas un tēti!Vēlos lūgt padomu, mēs nu jau ar manu 7.dienu veco puiku esam slimnīcā kopš viņa dzimšanas. Mazais need un atsakās ēst arī no pudelītes. Mazais kŕitas svarā jau 7dienu. Nezinu ko iesākt. Kā pierunāt mazo izēst...

Atbildes: 1, Skatījumi: 909, Ievietots: 27. sep 10:35, pēdējās izmaiņas: 14. okt 11:54 Lasīt vairāk
  • Labdien! Nevaru rast mieru. Dēlam,nu jau mums 5.mēneši, pagājušo nedēļu bija caureja. Varētu pat teikt,ka smaga. Pa brīvdienām parādījās asiņu dzīsliņas. Pirmdien aizgājām pie ārsta,bet viņš teica,ka tas ok un nav par ko...

Atbildes: 0, Skatījumi: 344, Ievietots: 14. okt 11:47, pēdējās izmaiņas: 14. okt 11:47 Lasīt vairāk
  • Man ir jautājums, domāju doties pie draudzenes uz sālsmaizi un iedomājoes pie ierastajiem sāls un maizes arī aiznest kafiju, kā jums liekas, vai Dollmayr kafija ir garšīga? It kā man pašai ļoti garšo, bet gribētu uzzināt citu cilvēku...

Atbildes: 11, Skatījumi: 12403, Ievietots: 23. sep 2011 08:52, pēdējās izmaiņas: 11. okt 09:53 Lasīt vairāk
  • Labdien visiem! Nu jau sākas drudžaina dāvanu meklēšana. Piedāvāju smelties idejām zem šis diskusijas :) 

Atbildes: 2, Skatījumi: 8854, Ievietots: 25. nov 2019 11:37, pēdējās izmaiņas: 9. okt 11:35 Lasīt vairāk
  • Kam jābūt aptieciņā, kad mazais ir piedzimis un beidzot esat mājās? Kādam minimumam jābūt, lai nav jāskrien uz aptieku uzreiz meklēt? 

Atbildes: 1, Skatījumi: 558, Ievietots: 6. okt 17:32, pēdējās izmaiņas: 7. okt 18:24 Lasīt vairāk
  • Es gribetu palugt vai Jus nepadalitos ar informaciju, es gribetu zinat kadus pilienus jus dodat lai nepustos vederins, manam mazulim ir 1,5 menesi un sakuma lietojam espumisan it ka palidzeja, bet tagad nelidz, tapec domaju ko citu izmeginat,...

Atbildes: 38, Skatījumi: 36878, Ievietots: 28. apr 2009 04:51, pēdējās izmaiņas: 6. okt 17:29 Lasīt vairāk
  • Nezinu vai tas skitās aizcietējums, jo ernam ir 3 mēneši vēders iziet vienreiz 2-3 dienās, tas itka cik esmu lasijusi ir normali, bet kad nāk laukā ta kaka ir nenormāli cieta, nav kā sakumā tada ptraina , bet nu kaa pieaugushajam...

Atbildes: 22, Skatījumi: 26871, Ievietots: 3. jūn 2009 20:19, pēdējās izmaiņas: 1. okt 18:25 Lasīt vairāk
  • Labdien mammas un tēti! Vēlētos savu 4 gadus veco meitu vest uz nodarbību "Fastrackids", izlasot programmu liekas, ka ir ļoti vērtīga nodarbība, bet nekur nevaru atrast atsauksmes. Varbut, kāds vecāks, kas ir vedis uz šīm...

Atbildes: 0, Skatījumi: 788, Ievietots: 28. sep 12:59, pēdējās izmaiņas: 28. sep 12:59 Lasīt vairāk
  • Man priekšā gaidāms jubileju maratons + pavisam drīz taču arī Ziemassvētki! Priecāšos, ja padalīsities ar ieteikumiem, ko dāvināt bērniem. Apdāvināmo vecumi – 2, 6, 8 un 10 gadi + vienas raudzības! 

Atbildes: 9, Skatījumi: 22832, Ievietots: 3. okt 2011 10:48, pēdējās izmaiņas: 23. sep 11:31 Lasīt vairāk
  • Nesen aizdomājos par tematu, vai nometnes bērniem ir naudas pelnīšanas pasākums, vai tomēr tā ir mīlestība pret sevi un savu darbu. Atceros, kad biju mazs man nebija vajadzīgas nometnes. Mēs ar brāli dzīvojāmies vasarnīcā, kas...

Atbildes: 1, Skatījumi: 5570, Ievietots: 31. jūl 2018 03:25, pēdējās izmaiņas: 23. sep 11:31 Lasīt vairāk
  • Vai esat kā mēģinājušas tievēt, barojot ar krūti savu mazuli?Ja esat, tad kā?Ko darījāt?Ko ēdāt, neēdāt?

Atbildes: 30, Skatījumi: 25523, Ievietots: 8. okt 2010 17:16, pēdējās izmaiņas: 22. sep 06:34 Lasīt vairāk

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

LAPAS KARTE