Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

smilesmile

Diskusija: kredīts dzīvoklim - kurā bankā iesakat?

Hey! Mēs paši vēršamies pie Hipocredit ( ) - pašlaik nav nekādas problēmas, līgumu noslēdzam ātri un nedārgi un viņiem atmaksas termiņš ir līdz 20 gadiem. Re, kur būs ļoti informatīvs un noderīgs raksts par kredīta veidiem, mēs paši sākumā nezinājām, ka tur ir vesela sūb kategoriju izvēle tiem kredītiem – kāda ir starpība starp hipotekāro vai patēriņa aizņēmumiem, varbūt palīdzēs jums pirms iesaistīšanās finansiālās saistībās ( ). Lai veicās!

 

LAPAS KARTE