Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveiki. Ir tāda lieta ka šobrid gaidu mazuli pie kura vēlejāmies tikt jau 4. Gadus. Un beidzot tas izdevās. Man 7 līdz 8 nedēļa. Bet ir tā ka es 5 dienas dzēru  Doxylan 100mg tabletes. Ginakaloģe automātiski sūta uz abortu. Es pat domu...

Atbildes: 1, Skatījumi: 198, Ievietots: 17. mai 05:36, pēdējās izmaiņas: 18. mai 05:47 Lasīt vairāk
  • Labdien! Mani sauc Irma, esmu Latvijas Universitātes studente, bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par tēmu "Pacientu izglītošanas paradigmas māsu praksē". Pētījuma mērķis ir noskaidrot pacientu viedokli par māsu darbu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 173, Ievietots: 17. mai 15:09, pēdējās izmaiņas: 17. mai 15:09 Lasīt vairāk
  • Labdien! Pašlaik plānojam atvaļinājumu uz augustu-septembri, apsveram Melnkalni, skatos tūres pie Novatours https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/melnkalne-horvatija - sakiet, lūdzu, jūsu pieredzi un rekomendācijas? Vai AI sistēma ir...

Atbildes: 1, Skatījumi: 2003, Ievietots: 12. apr 07:16, pēdējās izmaiņas: 14. mai 00:07 Lasīt vairāk
  • Jau kopš seniem laikiem sieviete ir bijusi pavarda turētāja. Mūsdienās tas nav viegls uzdevums, jo kā gan no lielā produktu klāsta izvēlēties un pagatavot pilnvērtīgus un veselīgus ēdienus?Ikviena mamma un sieva vēlas sniegt savai...

Atbildes: 0, Skatījumi: 223, Ievietots: 13. mai 12:25, pēdējās izmaiņas: 13. mai 12:25 Lasīt vairāk
  • sveikas māmiņas , vai jūs nevarētu lūdzu pastāstīt kā no darba maksā dekrēt algu ? Tajā datumā kad man bija oficiālā alga vai arī viņi paši izdomā datumu kad maksāt ? Paldies iepriekš

Atbildes: 0, Skatījumi: 386, Ievietots: 9. mai 14:04, pēdējās izmaiņas: 9. mai 14:04 Lasīt vairāk
  • ​Sveiki!Mani sauc Helēna, esmu Latvijas Universitātes studente un šobrīd bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par tematu "Bērni kā reklāmas mērķauditorija". Novērtēšu, ja veltīsiet 5 minūtes laika, lai aizpildītu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 363, Ievietots: 7. mai 21:31, pēdējās izmaiņas: 7. mai 21:31 Lasīt vairāk
  • ​Sveiki!Mani sauc Helēna, esmu Latvijas Universitātes studente un šobrīd bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par tematu "Bērni kā reklāmas mērķauditorija". Novērtēšu, ja veltīsiet 5 minūtes laika, lai aizpildītu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 301, Ievietots: 7. mai 21:31, pēdējās izmaiņas: 7. mai 21:31 Lasīt vairāk
  • Sveikas mammas un tēti! Esmu sākusi plānot vasaras atpūtu, šogad gribam uz 1-2 nedēļām atpūsties pie jūras ar diviem maziem bērniem tepat Latvijā. Vai varat ieteikt/padalīties ar kādu foršu vietu, kur apmesties, un kur ir forši gan...

Atbildes: 2, Skatījumi: 3371, Ievietots: 8. feb 2018 09:34, pēdējās izmaiņas: 7. mai 14:07 Lasīt vairāk
  • Sveiki, mīļie vecāki, vēršos pie Jums ar lūgumu palīdzēt man pilnvērtīgi veikt kvalifikācijas darbu, tā ietvaros esmu izveidojusi aptauju un vēršos pie Jums ar lūgumu to izpildīt.! Aptauja paredzēta sākumskolas vecuma bērnu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 511, Ievietots: 2. mai 11:30, pēdējās izmaiņas: 2. mai 11:30 Lasīt vairāk
  • labdien man ir tāda lieta ka 25.04 vajadzeja sākties menzēm sākas itka 26 datuma un beidzās 27.parasti man ir 7 dienas bet šoreiz tikai 1 diena un iztiku ar vienu paketi.kautgan parasti man nepietiem ar 10 uz septiņam dienām.vai tas varētu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 555, Ievietots: 2. mai 08:09, pēdējās izmaiņas: 2. mai 08:09 Lasīt vairāk
  • Labdien! Kam bija šī diagnoze? 

Atbildes: 0, Skatījumi: 526, Ievietots: 30. apr 12:32, pēdējās izmaiņas: 30. apr 12:32 Lasīt vairāk
  • Sveiki,Manam bērnam ir 3 gadi, un viņš jau ir sācis interesēties par planšetēm. Īsti nezinu, kā pareizi rīkoties - vai ļaut bērnam ar plānšeti spēlēties, vai nē, un kāds būtu piemērotākais saturs.Esmu meklējis arī kādas...

Atbildes: 5, Skatījumi: 3200, Ievietots: 19. mai 2017 13:28, pēdējās izmaiņas: 30. apr 08:49 Lasīt vairāk
  • ​Sveiki visiem! :-) Ir nepieciešama Jūsu palīdzība. Es būtu ļoti pateicīgs, ja Jūs veltītu mazliet laika, lai aizpildītu īsu aptauju! Atstājiet savu komentāru par aptauju šajā tēmā. Par izpildi būs pluss karmas punkti. Jau...

Atbildes: 0, Skatījumi: 478, Ievietots: 29. apr 21:03, pēdējās izmaiņas: 29. apr 21:03 Lasīt vairāk
  • sveikas māmiņas , jautājums man ir diezgan vienkāršs ,bet tajā pašā laikā nevaru uz viņu atrast atbildi . Darbā nostrādāju 11it mēnešus , tagad sēžu dekrētā , ņēmu uz pus otru gadu . Un tad es sāku apdomāt tādu lietu - lai es...

Atbildes: 3, Skatījumi: 741, Ievietots: 28. apr 11:57, pēdējās izmaiņas: 29. apr 20:23 Lasīt vairāk
  • Sveiki vecāki,Lūdzu variet ieteikt kādu privāto dārziņu vai mājdārziņu Dzegužkalna / Eiženijas ielas apkārtnē?Izmeklējos Googlē, neko neatradu vispār! visi tuvākie dārziņi ir tālāk uz Āgenskalna pusi.Paldies!

Atbildes: 0, Skatījumi: 431, Ievietots: 29. apr 14:14, pēdējās izmaiņas: 29. apr 14:14 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE