Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• ​ Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . Es esmu cilveks ar labu moralo raksturu, kas palidz cilvekiem, kam nepieciešama naudas visas pasaules valstis, jo no maniem finanšu aizdevumi. Tatad, ja jums ir...

Atbildes: 0, Skatījumi: 12, Ievietots: vakar 19:10, pēdējās izmaiņas: vakar 19:10 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Šeit, noteikti, ir sievietes, kuras varēs padalīties ar pieredzi manā jautājumā.Piebildīšu, ka konsultācija ar ārstu jau ir bijusi ( pat ar diviem).Tātad... Jau trīs gadus lietoju OK. Sāku tās lietot, lai ārstētu cistu....

Atbildes: 0, Skatījumi: 52, Ievietots: vakar 06:20, pēdējās izmaiņas: vakar 06:20 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Šobrīd esmu jau topošā māmiņa .Mēğinot ieņemt bērniņu šis tas palicis pāri.Pre seed lubrikants(neatvērts)speciāli vests no UK.Ovulācijas testi apm 70gab Clostilbegyt  tabletes(neatvērtas)Ovulācijas veicināšanai .Ja...

Atbildes: 0, Skatījumi: 36, Ievietots: 25. jūn 14:57, pēdējās izmaiņas: 25. jūn 14:57 Lasīt vairāk
  • sveikas māmiņas!mani interesē to māmiņu viedoklis,kuras savus Rausīšus ar pieniņu baro. Lieta tāda,ka pēdējā mēneša laikā mazais pieņēmās svarā tikai par 100gramiem. Dēliņam tagad 4 mēneši. Pieniņa pēc tilpuma pilnīgi...

Atbildes: 16, Skatījumi: 20166, Ievietots: 17. apr 2011 20:58, pēdējās izmaiņas: 23. jūn 03:44 Lasīt vairāk
  • Privātpraksē montesori skoliņa ir iespējams vest bērniņu no 1,5g.v. uz montesori nod. Ja nepieciešams piedāvāju arī logopēdiskās nod.  Intresentus zvanīt lai  vienotos par nod.laiku 26599174 inga vai rakstiet uz e pastu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 130, Ievietots: 22. jūn 20:04, pēdējās izmaiņas: 22. jūn 20:04 Lasīt vairāk
  • Tulkošanas birojs Fast Translation piedāvā tulkošanas pakalpojumus 30 pasaules valodās, nodrošinot augstu tulkošanas kvalitāti, precizitāti un ātrumu, un visiem jaunajiem klientiem pienākas 10% atlaide. http://fasttranslation.lv/

Atbildes: 1, Skatījumi: 1319, Ievietots: 16. aug 2012 07:34, pēdējās izmaiņas: 21. jūn 13:14 Lasīt vairāk
  • Sveikas! šī jau bija 12 nedēļa. USG pateica, ka apstājusies augšana 6. nedēļā. Nebija ne sāpes, ne veselības vaina. analīzes pēdējās ideālas.. Saka, ka vnk tā notiek 10% grūtniecībās. dabiskā atlase. Vnk ģenētiska nesaderība...

Atbildes: 10, Skatījumi: 5599, Ievietots: 22. feb 2018 09:02, pēdējās izmaiņas: 19. jūn 19:50 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Man šodien iedeva tējas augu. Ap 40 cm augsts, vizuāli kaut kas starp pļavas veroniku un izopu, bet nav ne viens ne otrs. Ziedi tādi paši kā pļavas veronikai - krāsa, forma un izmērs, arī izkārtojums ziedkopās. Lapas pēc formas un...

Atbildes: 0, Skatījumi: 191, Ievietots: 19. jūn 11:05, pēdējās izmaiņas: 19. jūn 11:05 Lasīt vairāk
  • Septembrī vērsim vaļā mazu, mīļu mājdārziņu Pārdaugavā, kur Jūsu mazulim spert pirmos soļus bez mammas un tēta un likt justies kā mājās.Mājdārziņš būs īpašs ar to, ka tajā nebūs vairāk kā 10 bērnu, lai katrs var saņemt...

Atbildes: 0, Skatījumi: 218, Ievietots: 19. jūn 11:03, pēdējās izmaiņas: 19. jūn 11:03 Lasīt vairāk
  • Labdien! Esmu stāvoklī,laiks vēl nav tik liels,bet,problēma tāda,ka tad,ka tikšu pie savas dakteres (rindas garas), tad pāris dienas pēc pirmās vizītes,kur apstiprinās grūtniecību,būs pilnas 12 nedēļas,kopš mēnešreižu pirmās...

Atbildes: 1, Skatījumi: 441, Ievietots: 14. jūn 08:12, pēdējās izmaiņas: 18. jūn 07:47 Lasīt vairāk
  • Sveiki. Steidzami meklējam cilvēku, kas varētu dzīvot pie mums UK un pieskatīt 2 meitenes, 5 un 8 gadi. Nodrošināsim ar istabu un visu nepieciešamo. Par samaksu privāti. Rakstat privāti uz epastu efija2@inbox.lv . Paldies 

Atbildes: 0, Skatījumi: 355, Ievietots: 12. jūn 15:20, pēdējās izmaiņas: 12. jūn 15:20 Lasīt vairāk
  • Skatos, ka ir iespēja organizēt laulības ceremoniju izbraukumā (https://www.tenissevents.lv/lv/ceremony/). Vai kāds to darīja? Tas nozīmē, nevajag braukt uz dzimtsarakstu biroju? 

Atbildes: 1, Skatījumi: 1823, Ievietots: 17. okt 2017 10:35, pēdējās izmaiņas: 11. jūn 00:07 Lasīt vairāk
  • ​Ir mums 3 superīgi mīluļi (kaķi) .meitiņai (6 mēneši) visu laiku slimo patstavīgi iesnas,klepus,sēkšana,smakšana un pamatīgs dermatits.beidzot atklājām iemeslu -kaķi.esmu izmisumā -ko darīt ar mīluļiem?!?!? Patversmes neņem...

Atbildes: 2, Skatījumi: 2691, Ievietots: 26. okt 2017 20:45, pēdējās izmaiņas: 10. jūn 14:01 Lasīt vairāk
  • Sveiki,Vai kādam aktuāli iepirkties interneta veikalos? Bieži vien izvēlētās preces nepiegādā uz LV, tad kāds varbūt zin/var ieteikt kur iepirkties? Paldies.

Atbildes: 7, Skatījumi: 7654, Ievietots: 8. mar 2016 10:19, pēdējās izmaiņas: 10. jūn 13:40 Lasīt vairāk
  • Vēlaties lai Jūsu bērni retāk apmeklē zobārstu? Vēlaties ilgāk saglabāt savus zobus? Ir risinājums - rūpējieties par zobiem, veiciet profilaksi! Vācu preparātam Tiefenfluoride nav analogu kariesa profilakses efektivitātē. Prasiet savam...

Atbildes: 0, Skatījumi: 132, Ievietots: 10. jūn 11:44, pēdējās izmaiņas: 10. jūn 11:44 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE