Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Smadzeņu cista

Labvakar dāmas! Vēlos noskaidrot vai vēl kādai bērniņam ir smadzeņu cista? Liekas kopš mums pirms laika atklāja šo diagnozi nekur nekādu prātīgu rakstu neatrodu, un nevienu līdzīgu gadījumu neatrodu ar kuru varētu dalīties pieredzē vai uzklausīt citu cilvēku pieredzi. Varbūt kāda vēlas dalīties pieredzē? 

Ievietots 18. mar 2019 18:40

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LaTom

Sveika! Manam berniņam arī ir cistas galvā dēļ slimības komplikācijām, bet tās jau mums ir no dzimšanas. Uztaisija neirosonogramu un magnētisko rezonanci un secināja ka cistas ir nenozīmīgos punktos un netraucē. Vajag bērniņu novērot un iet pie neirologa uz konsultāciju un ja rodas traucējumi attīstībā vai uzvedība tad jau tālāk veikt izmeklējumus vai cistas nespiež uz kādiem smadzeņu punktiem. Bet parsvarā jau cistas pašas uzsūcās un nerada lielas problēmas. Pa lielam jau visiem galvā ir kāda cista bet ja nekaitīgas tas vienkārši uzsūcas un daudzi nemaz nezin ka tādas ir bijušas. Vai bērniņš ir liels jau?
Pievienots 23. mar 2019 16:55

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE