Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Smadzeņu cista

Labvakar dāmas! Vēlos noskaidrot vai vēl kādai bērniņam ir smadzeņu cista? Liekas kopš mums pirms laika atklāja šo diagnozi nekur nekādu prātīgu rakstu neatrodu, un nevienu līdzīgu gadījumu neatrodu ar kuru varētu dalīties pieredzē vai uzklausīt citu cilvēku pieredzi. Varbūt kāda vēlas dalīties pieredzē? 

Ievietots 18. mar 18:40

Ieraksti komentāru
Secība:

LaTom

Sveika! Manam berniņam arī ir cistas galvā dēļ slimības komplikācijām, bet tās jau mums ir no dzimšanas. Uztaisija neirosonogramu un magnētisko rezonanci un secināja ka cistas ir nenozīmīgos punktos un netraucē. Vajag bērniņu novērot un iet pie neirologa uz konsultāciju un ja rodas traucējumi attīstībā vai uzvedība tad jau tālāk veikt izmeklējumus vai cistas nespiež uz kādiem smadzeņu punktiem. Bet parsvarā jau cistas pašas uzsūcās un nerada lielas problēmas. Pa lielam jau visiem galvā ir kāda cista bet ja nekaitīgas tas vienkārši uzsūcas un daudzi nemaz nezin ka tādas ir bijušas. Vai bērniņš ir liels jau?
Pievienots 23. mar 16:55

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE