Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• ... turpinājums no Bērnu audzināšanas sadaļasPiedāvāju arī diskusiju domubiedriem: vai ir vajadzīga nometne, kur bērns nevien bauda un patērē, bet arī fiziski piepūlas, lai, piemēram, izaudzētu, izgatavotu, savāktu, (u.c. labie...

Atbildes: 0, Skatījumi: 3782, Ievietots: 22. jūl 2019 14:26, pēdējās izmaiņas: 22. jūl 2019 14:26 Lasīt vairāk
  • Sveiki !Vai jums, Mammas un Tēti, ir zināma kāda vasaras nometne Latvijā vai citur, kur bērniem par vecāku (pa-prāvu) naudu piedāvā nevien saturīgu (?) izklaidi ? Atpūta vasarā noteikti ir vajadzīga. Piedāvāju aptauju: vai ir kāda...

Atbildes: 0, Skatījumi: 1478, Ievietots: 22. jūl 2019 14:22, pēdējās izmaiņas: 22. jūl 2019 14:22 Lasīt vairāk
  • ​Labs vakarsvisiem, kam ir idejas, kā var palīdzēt bērnam attālināties no telefona, datora, ... atkarībām !Man ir dažas domas.Autortiesības nepiesaku - visi laipni lūgti uz diskusiju. To var turpināt arī ārpus šīs diskusijas.Možu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 1548, Ievietots: 16. mar 2019 16:51, pēdējās izmaiņas: 16. mar 2019 16:51 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE