Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Neaugliba

sveicinati- man ir problema jau pedejos 3 gadus censos palikt stavokli- bet neka- mes ar viru esam atseviski parbaudijusies un arsti saka ka viss ir norma- variet ludzu ieteikt ko mums darit- ieteikt kadu labu arstu vai gimenes planosanas centru jebkura vieta Latvija vai Lietuva!

Ievietots 4. mar 13:36

Ieraksti komentāru
Secība:

LaTom

Pievienots 10. mar 11:44

Atbildēt komentāram

Lavii

Sveika, arī man ir aktīva šī problēma 5 gadus. Izstaigājām neskaitāmus ārstus, kā arī bijām nauglības klīnikā, tika veikta pat insaminācijas procedūra nekā. Vienmēr ārstu atbilde, ko tad te nākat jums jau mājās jāatrodas un jāmēģina, jāmēģina. Vienā momentā sajutu, ka sāk rokas nolaisties. Sapratu, kas tas īsti krastā neiet, ka īstenībā fizioloģisku problēmu nav, ir jāmeklē kaut kas cits. Sāku nedaudz internetā interesēties par Austrumu medicīnu. Īsti vienotu speciālistu nevarēju atrast, viens nodarbojās ar apiterapiju, cits tikai ar psihosomatiku. Tad atradu Artu Bahmani piekopj Austrumu medicīnas ārstēšanas metodes kā arī psihosomatiku. Apmeklējot viņas vizīti jutos brīvi un nepiespiesti, arī lielu naudu par vizītēm nav jāatstāj vidēji ap 25€ par 1h 20 min. Mana problēma ir galvā ar ko cītīgi šobrīd jāstrādā, paralēli strādajam ar meridiāniem un enerģētikām. Ja ir vēlme tuvāk painteresēties Facebook var atrast Artas Bahmanes privātprakse. Galvenais ir ticēt, ka viss notiksies. Ceru, ka Tev izdosies veiksmīgs rezultāts!!!!
Pievienots 12. mar 12:46

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE