Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Starpenes masāža - profilakses iespēja pret plīsumiem dzemdībās

Lūdzu atsaukties GRŪTNIECES bakalaura darba tapšanā!!!
Esmu Rīgas Stradiņa universitātes studente. Lai šajā pavasarī kļūtu par vecmāti, rakstu bakalaura darbu un pētu starpenes masāžas ietekmi uz starpenes traumatismu dzemdībās.
Starpenes masāža palīdz samazināt plīsumu iespējamību dzemdībās, ievērojami samazina smagas pakāpes plīsumu rašanos, krietni retāk ir nepieciešama epiziotomija (iegriezums starpenē), palīdz apzināties savu ķermeni, sagatavoties izstumšanas periodam un prast atbrīvot iegurņa muskuļus, audus.
Vēlos realizēt vērtīgu pētījumu vecmātības jomā, un lai tas būtu ticams un analizējams ar statistikas metodēm, ir nepieciešams ievērojams dalībnieču skaits.
Līdz ar to, ja esat sava PIRMĀ BĒRNIŅA gaidībās, pēc 35.-36. GRŪTNIECĪBAS NEDĒĻAS, VECUMĀ līdz 35 gadiem, VESELA, NESMĒĶĒJAT, PLĀNOJAT DZEMDĒT PATI un piekrītat dalībai, gaidīšu Jūsu zvanu, īsziņu, WhatsApp ziņu uz tālr. 27819191, ziņu Messenger vai e-pastu:
Aicinu atsaukties arī ārpus Rīgas dzīvojošas sievietes!
No savas puses dalos zināšanās par starpenes masāžu, rādu masāžas tehniku uz īpaši šūta spilventiņa un katra dalībniece saņem dabīgas kviešu asnu un jojobas eļļas maisījumu masāžai.
Ārpus Rīgas dzīvojošām dalībniecēm zināšanas nododu ar Skype vai WhatsApp video zvana palīdzību, eļļu sūtu uz Jums ērti pieejamu pakomātu.
Ja šī ziņa ir aktuāla Jūsu draudzenei, māsai, paziņai, kolēģei... būšu pateicīga, ja dalīsieties!
Ar cieņu,

Aiga

Ievietots 26. feb 16:22

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE