Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Mazuļa vēdera problēmas.

Labdien mammas. Lieta tāda, mazajam 4 mēneši, no 2 mēnešu vecuma parādījās šķidra, ar burbulīšiem un spīdīga (liekas ka ir gļotas) vēdera izeja,tam visam klāt nāca pamatīga vēderiņa burbuļošana. Bija reizes kas mazais pie krūts raudāja. Devāmies pie dakteres kas konstatēja kad mazais nesašķel laktozi. Ieteica liveo baby pilieny kursu,to izlietojām,bija uzlabojumi,bet burbuļošana nepārgāja, viss atsākās no jauna,vienu dienu bija pat asins piejaukumi vēdera izejā. Nodevām fēču analīzi,tur neuzrādās nekādas nobīdes no normas, neparādas govs piena olbatuma nepanesība uz ko bija aizdomas un arī nav nekādu stafilokoka baktēriju. Daktere teica ka pēc analīzēm mazais labi pārstrādā barību. Ieteica mums iegādāties Lactasin un dod katrā ēdienreizē. Lietojam jau 2 nedēļas. Jautājums tām mammām kas baro ar krūti, kādai īsti jābūt mazuļa vēdera izejai,vai ir normāli kad pamperā tā nedaudz ir staipīga un tāda spīdīga? Un kā vispār īsti izskatās tās gļotas? Šis man ir otrs mazais,pirmais bēbis bija tīrs pudeļbēbis un tur viss bija ok,bet ar šo ir savādāka situācija. No savas ēdienkartes izslēdzu piena produktus lai mazāk kairinātu vēderiņu bēbim un neliekas ka lietoju alerģiskus produktus uzturā,parasti ir kartupeļi, makaroni,griķi auzu pārslas un rīsi,no gaļas cūkgaļa un vista, dārzeņi ir no sava dārza audzētie burkāni,sviesta pupiņas,zirņi,paprika,ķirbis,noveikala tomāti,gurķis  no augļiem banāni,bumbieri un āboli. Jāsaka ka mazais svarā ņemas labi ir omulīgs un runīgs bēbis.

Ievietots 23. feb 09:44

Ieraksti komentāru
Secība:

Jaunāmamma111

Sveika,manam mazajam ap 3mēnešiem sākās ļoti šķidrs vēdērs,arī ar gļotām un tāds spīdīgs. Un beigās bija vispār kā ūdens, nodevām fēču analīzi,neko nerādīja, aizbraucām uz BKUS pie bērnu gastreonloga un uzreiz pateica ,ka laktozes nepanesamība, sākumā arî atteicos pate no piena produktiem,bet daktere teica ,ka 3 reizes dienā jālietk laktrāzes pulverīšus un ,lai pate ēdu visu un galvenais pilnvērtīgi,lai mazajam būtu pietiekoši piena. Šķidrais vēders pārgāja,bet kā pārstāju dot kapsulas ,tā atkal parādās, bet burbuļo un sāp viņam vēl projām , tulīt būs dēliņam 6mēneši.
Pievienots  6. mar 09:43

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE