Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Diplomu izgatavošana

Labdien!

Esam diplomu izgatavošanas meklējumos!

Gatavojoties bērnu dārza izlaidumam nolēmām mazajiem dāvināt diplomus ar tituliem un tēliem, ar kuriem mazie asociējušies visu bērnu dārza laiku. Taču, lai tie netiktu saplēsti vēl nebeidzoties svētku ceremonijai, vēlamies stingrus, skaistus diplomus, vēlams laminētus. 

Vai varat padalīties, kur esat izgatavojuši diplomus, kādas aptuvenās cenas utml? Mazo nav daudz, tāpēc svarīgi, lai iespējama būtu maztirāža.

PALDIES!!! 

Ievietots 20. feb 13:57

Ieraksti komentāru
Secība:

zakis666

Sveiki! Ļoti forša ideja, lai mazajiem paliek par atmiņu viņu izdarības un mīļvardiņi. Diplomus izgatavojām meitas ballītei, kur tematika bija sports, katram dalībniekam izveidojām diplomus, lai nav skumji, ja nedabūja lielāku balviņu. pasūtījām Rīgā, Nebija daudz ciemiņu, ap padsmit mazajiem un liels pluss bija, ka iespējama maztirāža un diploms bija kā patiešām īsts, oficiāls dokuments, ar mūsu pašu izveidotu ballītes logo.
Pievienots 20. feb 14:06

Atbildēt komentāram

DaBra

Skaisti ziedu un ziedu pušķi izlaidumiem un citiem ģimenes svētkiem
Pievienots 26. mar 14:28

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE