Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Īpašāki bērni, jeb garīgās attīstības traucējumi bērnam. Mammas atsaucieties!

Sveikas māmiņas un arī tēti! Aicinu Jūs uz nesteidzīgu sarunu pie kafijas tases un saldas kūkas, lai kaut uz mirkli atrautos no ikdienas.! Vai ir kāda māmiņa no Smiltenes, Valmieras, Cēsīm, Gulbenes, Alūksnes, Madonas, Balviem vai tuvākajām apkaimēm?Tā dzīvē ir sanācis, ka esmu vientuļā mamma savai meitai, kurai jau 10 gadi.  Gribētu sapulcēt mammas un parunāties ar bērnu vecākiem, kuriem dāvāti īpašāki bērniņi, jeb bērni ar attīstības un/vai uztveres un/vai uzvedības un/vai izpratnes traucējumiem. Nosaukums "garīgās attīstības traucējumi", pašai šķiet ļoti smags. Gribētu apmainīties pieredzes stāstos, atrast atbalstu un cerības gaismu. Parunāsim par dzīvi, kad ģimenē ir šāds bērniņš, skolām, attīstību un progresu. Kā apkārtējie un ģimenes locekļi pieņem diagnozi? Vai tieši pretēji, ja nepieciešams, runāsim par pilnīgi citām lietām, kā piemēram modi, kultūras pasākumiem, grāmatām un kino. Tas tiem brīžiem, kad gribās aizmirsties un, kaut uz brīdi, nedomāt par ierasto ikdienu. Tā sanācis, ka nav izdevies atrast cilvēkus, kas izprastu manu situāciju, tādēļ, ceru atrast vecākus, kas piedzīvo ko līdzīgu, lai šajā ceļā atbalstītu vienam otru! Un kaut reizi mēnesī, atrautos no visa, un atļautos pakavēties, pie kafijas un saldas kūkas....

Ievietots 18. feb 15:24

Ieraksti komentāru
Secība:

Vienskis

Sveiki! Man tādas pieredzes nav, bet ... diskusija ir sākta pasen - vai tiešām nav nevienas sirds, kas var atsaukties šim dvēseles saucienam - skatījumu taču tik daudz !
Pievienots 16. mar 18:17

Atbildēt komentāram

agoaqujehaw

Once ojd.ryvv.mammamuntetiem.lv.lnu.pw strokes pressure: luck, [URL=]salbutamol inhaler[/URL]
ventolin
salbutamol inhaler buy online [URL=]cialis[/URL]
buycialisonline.com
buy tadalafil [URL=]pharmacy[/URL]
pharmacy
canadapharmacy.com [URL=]buy amoxicillin 500mg[/URL]
amoxicillin 500mg capsules
amoxicillin [URL=]buy prednisone[/URL]
prednisone
buy prednisone [URL=]tadalafil[/URL]
cialis generic 5mg
lowest price generic cialis feeble readily swift definition.
Pievienots 19. mar 02:08

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE