Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Bērna pirmā ēšana un turpināšana

Hello pieredzējušās mammas!

Vēršos tieši pie jau pieredzējušajām mammām kuras jau šo ēšanas periodu ir izgājušas un kaut ko apguvušas.
Man mājās ir 3 mēnešus jauns pusēns, kurš ir barots ar piena maisījumu, līdz ar to cik zinu mazais puncītis ir ātrāk gatavs cita veida pārtikai nekā krūts bērniņi, tādēļ sāku gatavoties emocionāli tam, ka mazajam būs jāsāk dot cita pārtika un lūdzu mammītes pastāstiet reāli ko un kā jūs pašas darījāt ar pārtikas došanu mazulim.
man galīgi nav nojēgas par receptēm zīdainim, par pirmo ēdienreizi un ēdiena palielināšānas principiem.
Es saprotu, ka internets ir pilns ar abstraktiem rakstiem par bērna barošanu, bet tie skaidrību nevieš tādēļ mammītes lūdzu padalieties visos praktiskajos sīkumos kā jūs darījāt ar saviem jaukumiņiem, iesakiet receptes mazajam. Lūdzu izstāstiet visu ko nebaidaties stāstīt tieši no savas praktiskās pieredzes. Ko varat ieteikt man kā jaunajai mammai, jo jūtu, ka mans puisēns drīz būs nobriedis jauniem garšas piedzīvojumiem.

Ievietots 10. feb 13:42

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE