Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Darba līguma pagarināšana.

Sveiki!

Man 28.02 beidzas darba līguma saistības. Esmu 13.grūtniecības nedēļā. Darba devējam neko vēl neesmu teikusi par grūtniecību. Jautājums vai darba devējs ir tiesīgs nepagarināt darba līgumu? Un vai man būtu jāinformē darba devējs, lai izvairītos no darba līguma nepagarināšanas?  Būšu pateicīga par informàciju. Paldies!​

Ievietots 9. feb 19:14

Ieraksti komentāru
Secība:

Liene ♡

Diemžēl, ja darba līgums ir noslēgts uz noteiktu laiku, tad darba devējam nav pienākums, grūtniecības dēļ, turpināt darba attiecības. Ja NAV skaidri zināms, ka darba līgums netiks pagarināts, tad iesaku klusēt līdz pēdējam brīdim un cerēt uz līguma pagarināšanu. Sliktākajā gadījumā steidzami meklēt jaunu darbu, jo pārbaudes laikā gan nedrīkst atlaist grūtnieci, bet darba intervijā par grūtniecību jautāt nedrīkst Vēl jau var cerēt uz darba devēja labo sirdi un pateikt par grūtniecību, cerībā, ka apžēlosies, vai vienkārši nezinās un līgumu pagarinās. Lai veicas!
Pievienots 10. feb 13:59

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE