Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Padiskutēsim par svaru-zemu svaru!

Sveiki! Šoreiz gribu uzrunāt tās sievietes/meitenes kurām ir svara problēmas-meitenes kurām ir zems,vai pat ļoti zems svars! Lai saprastu par ko runa-iepazīstināšu ar sevi un savu situāciju! Tad nu tā- esmu jaunā māmiņa 30 gadi-augums 160 un svars 38kg-jā tieši tā! Bet! Saslimšanas nav!!!! Esmu pilnīgi vesela,bet svars ir tāds! Tāpēc vēlos padiskutēt,apmainīties ar info kā jūs meitenes tiekat galā,varbūt kāda arī ir bijusi tieva un nu ir ieguvusi normālu svaru-var padalīties kā?!​

Ievietots 8. feb 2019 10:26

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

28 gadi,168cm, vienmēr bijis ap 46-47 kg. Šobrīd 49-50. Šogad sāku aktīvāk sportot un spiežu uz muskuļu masas palielinājumu, lietoju sūkalu proteīnu pēc treniņa. Tā divu mēnešu laikā tiku pie 2 kg (nezinu cik tas ir - daudz vai maz, bet man prieks). Ceru līdz vasarai sasniegt vismaz 52. Vienmēr bijis pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, tāpēc neko ēšanas paradumos nemainu, tikai sportoju katru dienu. Ja nesanāk pilns ķermeņa treniņš, tad vismaz 20 min vakarā pavingroju, kaut vai paralēli darot mājas darbus (pietupienus var veikt arī virtuvē).
Pievienots 27. feb 2019 09:24

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE