Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Padiskutēsim par svaru-zemu svaru!

Sveiki! Šoreiz gribu uzrunāt tās sievietes/meitenes kurām ir svara problēmas-meitenes kurām ir zems,vai pat ļoti zems svars! Lai saprastu par ko runa-iepazīstināšu ar sevi un savu situāciju! Tad nu tā- esmu jaunā māmiņa 30 gadi-augums 160 un svars 38kg-jā tieši tā! Bet! Saslimšanas nav!!!! Esmu pilnīgi vesela,bet svars ir tāds! Tāpēc vēlos padiskutēt,apmainīties ar info kā jūs meitenes tiekat galā,varbūt kāda arī ir bijusi tieva un nu ir ieguvusi normālu svaru-var padalīties kā?!​

Ievietots 8. feb 10:26

Ieraksti komentāru
Secība:

28 gadi,168cm, vienmēr bijis ap 46-47 kg. Šobrīd 49-50. Šogad sāku aktīvāk sportot un spiežu uz muskuļu masas palielinājumu, lietoju sūkalu proteīnu pēc treniņa. Tā divu mēnešu laikā tiku pie 2 kg (nezinu cik tas ir - daudz vai maz, bet man prieks). Ceru līdz vasarai sasniegt vismaz 52. Vienmēr bijis pilnvērtīgs un sabalansēts uzturs, tāpēc neko ēšanas paradumos nemainu, tikai sportoju katru dienu. Ja nesanāk pilns ķermeņa treniņš, tad vismaz 20 min vakarā pavingroju, kaut vai paralēli darot mājas darbus (pietupienus var veikt arī virtuvē).
Pievienots 27. feb 09:24

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE