Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtniecības un dzemdību radīto traumu rehabilitācija

Labdien! Uzrunāšu sievietes, kurām pēdējā gada laikā ir bijušas dzemdības. 
Plānoju veikt pētījumu par grūtniecības un dzemdību radīto traumu rehabilitāciju. Vispirms jāapzinās, cik daudz jauno māmiņu saskaras ar urīna, fekālo nesaturēšanu, mazā iegurņa orgānu izslīdējumiem, plīsumiem. Otrkārt, vai tās, kam ir šīs problēmas, apmeklē (apmeklējušas vai plāno apmeklēt) ārstniecisko vingrošanu tieši šim mērķim? 
Lūdzu, dodiet ziņu (varat rakstīt privāti), ja Jūs atbilstat šiem diviem kritērijiem! Rakstiet arī tad, ja uz vingrošanas nodarbībām neplānojat iet. Atbildes palīdzēs konkretizēt pētījuma metodes.
Droši varat uzrakstīt arī par draudzenēm, māsām, mammām. Pašlaik centīšos apjaust aptuveno statistiku, vēlāk aicināšu piedalīties pētījumā.

Ievietots 1. feb 2019 12:46

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE