Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Grūtniecības un dzemdību radīto traumu rehabilitācija

Labdien! Uzrunāšu sievietes, kurām pēdējā gada laikā ir bijušas dzemdības. 
Plānoju veikt pētījumu par grūtniecības un dzemdību radīto traumu rehabilitāciju. Vispirms jāapzinās, cik daudz jauno māmiņu saskaras ar urīna, fekālo nesaturēšanu, mazā iegurņa orgānu izslīdējumiem, plīsumiem. Otrkārt, vai tās, kam ir šīs problēmas, apmeklē (apmeklējušas vai plāno apmeklēt) ārstniecisko vingrošanu tieši šim mērķim? 
Lūdzu, dodiet ziņu (varat rakstīt privāti), ja Jūs atbilstat šiem diviem kritērijiem! Rakstiet arī tad, ja uz vingrošanas nodarbībām neplānojat iet. Atbildes palīdzēs konkretizēt pētījuma metodes.
Droši varat uzrakstīt arī par draudzenēm, māsām, mammām. Pašlaik centīšos apjaust aptuveno statistiku, vēlāk aicināšu piedalīties pētījumā.

Ievietots 1. feb 12:46

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE