Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

dzemdes kakliņa pesāriji

Meitenes, 
Vai ir kādai bijusi pieredze ar dzemdes kakliņa pesāriju (Arabin Pessary)? Kurās iestādēs jums to Latvijā uzlika? Kāda bija pieredze nēsājot? Un kāda bija noņemšana? Es dzirdēju, ka noņemšana esot daudz nepatīkamāka par uzlikšanu, vai tā ir? Man pašai viņu uzlika vakar 16.nedēļā, dēļ tā ka īss dzemdes kakliņš. Bet es esmu Anglijā un es gribēju saprast, vai Latvijā šī metode tiek lietota?

Ievietots 20. jan 00:46

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

mammaieva3

Jā, man arī bija dzemdes kakla pesārijs. uzlika 28.nedēļā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī, jo bija saīsinājies kakliņš. Visu izdarīja ļoti operatīvi, profesionāli, nesāpīgi. Izņēma, kad jau bija dzemdību termiņš klāt. Ar pesāriju kāds laiciņš bija jāpierod, jo sajūtas sākumā neērtas, bet ar laiku jau vairs neko svešu nevarēja just.
Pievienots 23. jan 14:48

Atbildēt komentāram

London

Liels paldies par informāciju! Es savu noņemšanu vēl gaidu. Vai varētu lūdzu arī precizēt, kurā tieši nedēļā jums viņu noņēma, un cik drīz pēc tam piedzima bērniņš?
Pievienots 27. apr 13:49


 

LAPAS KARTE