Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

dzemdes kakliņa pesāriji

Meitenes, 
Vai ir kādai bijusi pieredze ar dzemdes kakliņa pesāriju (Arabin Pessary)? Kurās iestādēs jums to Latvijā uzlika? Kāda bija pieredze nēsājot? Un kāda bija noņemšana? Es dzirdēju, ka noņemšana esot daudz nepatīkamāka par uzlikšanu, vai tā ir? Man pašai viņu uzlika vakar 16.nedēļā, dēļ tā ka īss dzemdes kakliņš. Bet es esmu Anglijā un es gribēju saprast, vai Latvijā šī metode tiek lietota?

Ievietots 20. jan 00:46

Ieraksti komentāru
Secība:

mammaieva3

Jā, man arī bija dzemdes kakla pesārijs. uzlika 28.nedēļā Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī, jo bija saīsinājies kakliņš. Visu izdarīja ļoti operatīvi, profesionāli, nesāpīgi. Izņēma, kad jau bija dzemdību termiņš klāt. Ar pesāriju kāds laiciņš bija jāpierod, jo sajūtas sākumā neērtas, bet ar laiku jau vairs neko svešu nevarēja just.
Pievienots 23. jan 14:48

Atbildēt komentāram

London

Liels paldies par informāciju! Es savu noņemšanu vēl gaidu. Vai varētu lūdzu arī precizēt, kurā tieši nedēļā jums viņu noņēma, un cik drīz pēc tam piedzima bērniņš?
Pievienots 27. apr 13:49


 

LAPAS KARTE