Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

sagatavošanās grūtniecībai

Labdien. 
Jau kādu laiku gatavojāmies ieņemt bērniņu. Nelietojam alkoholu, nesmēķejam, veselīgs uzturs. Plānus izjauca, kad vīrs salauza potīti diezgan nopietni. Nu jau kopš operācijas pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis. Tagad viņš uz kruķiem un ģipsi ņems nost pēc divām nedēļām. Cik ieteicams ir pēc šādas traumas censties ieņemt bērniņu? Vai nekaitēs bērna veselībai? Antibiotikas nav dzertas gandrīz mēnesi, tikai citas zāles kuras izrakstīja ārsti (tromboass, neiromidin, un zivju eļļa moller). Netiek lietotas nekādas pretsāpju zāles, jo nav nepieciešams un dzīst viss ļoti labi. Cik ilgi un kā ietekmē slimnīcā veiktā rentgena starojums? 

Ievietots 16. jan 2019 11:51

Ieraksti komentāru
Secība:

savadakameitene

Par šitām lietām nezinu, bet tas, kas noteikti ir noticis, ir tas, ka Tu esi pārāk dziļi ielīdusi šajā lietā. Beidz vienreiz domāt un sāc chillot!
Pievienots 31. jan 2019 07:15

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE