Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Kāda ir pareizā atbilde?

Sievas darbs ir saistīts ar cilvēkiem - tātad stresains, nepateicīgs un grūts! Situācija ik pa laikam sakāpinās un tad tas viss tiek nests mājās ... cieš ne tikai mani nervi, cieš arī sievas veselība un izskats. Vienā no tādām reizēm piedāvāju, manuprāt, vienīgo risinājumu - raksti atlūgumu! Tobrīd arī saņēmu apstiprinājumu ka tā arī darīs. Taču tas katru reizi pārietlīdz nākamajai reizei, tāpēc ka darbs tomēr patīk. 

Tad kur ir problēma?! Kārtējo reizi uzklausot žēlošanas par darbu, es vairs spēju pateikt tikai - ej prom! Par ko, attiecīgi, saņemu pārmetumus ka "tikai to vien spēju pateikt - ej prom"! Tad kāda ir pareizā atbilde (rīcība) vīrietim, kuram nav vienalga?!

Ievietots 16. jan 2019 07:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas: 

LAPAS KARTE