Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Kāda ir pareizā atbilde?

Sievas darbs ir saistīts ar cilvēkiem - tātad stresains, nepateicīgs un grūts! Situācija ik pa laikam sakāpinās un tad tas viss tiek nests mājās ... cieš ne tikai mani nervi, cieš arī sievas veselība un izskats. Vienā no tādām reizēm piedāvāju, manuprāt, vienīgo risinājumu - raksti atlūgumu! Tobrīd arī saņēmu apstiprinājumu ka tā arī darīs. Taču tas katru reizi pārietlīdz nākamajai reizei, tāpēc ka darbs tomēr patīk. 

Tad kur ir problēma?! Kārtējo reizi uzklausot žēlošanas par darbu, es vairs spēju pateikt tikai - ej prom! Par ko, attiecīgi, saņemu pārmetumus ka "tikai to vien spēju pateikt - ej prom"! Tad kāda ir pareizā atbilde (rīcība) vīrietim, kuram nav vienalga?!

Ievietots 16. jan 07:51

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE