Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Ko darīt, ja bērns labi nerunā 4 gadu vecumā

Sveikas mammas,

Manam puikam ir 4 gadiņi, bet mums ir problēma ar runāšanu. Esam gājuši pie logopēdiem, bet nekāds lielais progress nav. Esmu dzirdējusi par tādu logopēdisko spēli CheeksUp, ar kuras palīdzību it kā var iemācīties skaņas 3x ātrāk nekā parasti. Varbūt kādai mammai ir pieredze ar šo spēli? Varbūt padalieties ar savu pieredzi, ja jums tāda ir, kā jūsu mazais ātrāk iemācījās runāt? Paldies  

Ievietots 15. jan 15:27

Ieraksti komentāru
Secība:

nobemee

Sveika mammadiviem. Man ir veseli trīs Ar pirmajiem diviem viss bija labi, bet, kad jaunākā meita trīs gadu vecumā nerunāja, meklējām palīdzību. Par CheeksUp man pastāstīja draudzene un mēs sarunājām konsultāciju ar viņu logopēdi Ilzi. Ļoti forša logopēde. Manai meitiņai viņa uzreiz iepatikās. Un kad mājās sākām trenēties ar CheeksUp, jau pēc pirmās nedēļas bija progress. Esmu sajūsmā! Un meitiņai arī patīk! Ja puika nerunā, iesaku aiziet pie Ilzes! Viņi atrodas Juglā
Pievienots 16. jan 19:29

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE