Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Bezmaksas psihoterapija

Vai zināt, kur var dabūt bezmaksas psihoterapijas konsultācijas jauniešiem? Esmu dzirdējusi, ka tādas ir, tikai nezinu, kur. Internetā īsti neatradu.

Ievietots 13. jan 2019 14:58

Ieraksti komentāru
Secība:

minnija2

Iespējams, ka tie ir LU vai RSU studenti -praktikanti, kas trenējas. Koordinētas nepateikšu, bet pirms dažiem gadiem redzēju tādu sludinājumu. Varbūt viņu mājas lapās jāskatās. Un vēl krīzes centros var dabūt bezmaksas atbalstu akūtos gadījumos.
Pievienots 14. jan 2019 10:18

Atbildēt komentāram

savadakameitene

Paldies par info!
Pievienots 14. jan 2019 11:45


 

LAPAS KARTE