Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Ko darīt, ja nevēlos lai bērna tēvs pieprasa dns testu

Kad paliku stāvoklī, bērna tēvs mani praktiski neatbalstīja, ne materiāli ne arī morāli. Līdz pēdējai dienai strādāju divos darbos lai sevi un mazuli materiāli nodrošinātu.
Kad mazulis piedzima, nolēmu ka dzimšanas apliecībā viņu nenorādīšu. Nevēlos savam mazulim tādu paraugu dzīvē. 
Nebija pat domas pieprasīt alimentus  jo tas nozīmē ka viņš gribēs bērnu satikt. 
Bērniņam jau ir 2 mēneši. Viņš apsver domu taisīt dns testu.
Vai ir kāda iespēja ka drīkstu tam nepiekrist.? 

Ievietots 12. jan 20:11

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

minnija2

Ja nemaldos, tad situācijā, kad dz.apliecībā ir svītra, nekādi sveši onkuļi nevar pieprasīt DNS testus. Tā jau katrs pretīmnācējas var izdomāt nezin kādas prasības. No otras puses kāpēc gan atteikties no alimentiem? Tas ir nevis tavam pašlepnumam, bet bērna vajadzībām. Nākotnē tas nozīmē arī tiesības uz mantojumu. Un stipri šaubos, ka vīrietis gribēs bērnu satikt, ja intereses pirms tam nebija. Kad vēl uzzinās, ka pašam tie testi jāapmaksā, vispār neko negribēs.
Pievienots 19. jan 13:35

Atbildēt komentāram

Mammīteh

Man dzīvē arī šāds notikums pavērās. Es gribētu Tev ieteikt ļaut veikt DNS un ierakstīt tēvu dokumentā. Mēs mammas, pirmkārt kā sievietes tiekam ļoti sāpināts. Otrkārt - vēlamies bērnam pašu labāko, tāpēc vēlamies noslēgt bērnu no šādiem cilvēkiem un notikumiem. Diemžēl tas jau ir noticis un tur nu vairs neko nepadarīs. Lai cik grūti būtu savākties un šajā bēdu, dusmu, apjukumu procesā domāt ar skaidru galvu mums jāpadomā un jāpārdomā viss. Es domāju, ka bērnam pašam jāizvēlas grib vai negrib kontaktēties ar tādu cilvēku. Diemžēl daži vīrieši neapjēdz ko nozīmē būt par tēvu. Mēs sievietes tik ļoti tiekam sāpinātas, ka negribam, lai šis cilvēks vairs saistītos ar jauno ģimeni, ka gribam, lai dokumentā paliek strīpiņa, lai nemaksā alimentus, ka tik nav saistīts ar ģimeni. Tā vīrietim pazūd priekšstats par atbildību. Viņš turpina radīt bērnus. Kā uzzina, ka gaidāms bērns, tā pazūd. Un viņam patīk šī loma. Viņš nav neparko atbildīgs. Viņš iet uz priekšu un turpina. Nav mums viņi jāatbrīvo no atbildības. Lai maksā alimentus. Un neuztraucies par to, ka tēvs gribēs viņu satikt. Negribēs, ja reiz nebija ar jums kopā gaidīšanas laikā, negribēs arī tagad. Viņam būs kauns, ka ir aizgājis un tā rīkojies. Bet līdz viņš nonāks līdz šai atklāsmei - bērns būs jau pieaudzis. Un tad bērns pats spēs pieņemt lēmumu ko darīt tālāk.
Pievienots 30. jan 21:48

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE