Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Aicinājums piedalīties pētījumā

Sveicinātas, topošās mammas! 

 
Vai grūtniecības laikā ir nācis saskarties ar deguna aizlikumu, kas traucē naktīs gulēt? 
 
Vai deguna aizlikums parādījās pēc grūtniecības iestāšanās un ir nepārejošs? 
 
Esmu Rīgas Stradiņa universitātes  6. kursa studente Ilze Leve un tuvākā nākotnē vēlos specializēties 
par ausu, kakla un deguna ārsti. Kopā ar dr. Rudīti Pivņenko vēlamies izstrādāt zinātniski pētniecisko darbu - “ Can kinesio taping improve nasal obstruction symptoms in women with pregnancy rhinitis?”
Grūtnieču iesnas skar līdz 40% sieviešu grūtniecības laikā. Tās var rasties hormonu līmeņu izmaiņu dēļ. Kā vienu no šādu iesnu ārstēšanas metodēm var izmantot nazālo teipošanu. Pētījuma ietvaros meklējam grūtnieces ar deguna aizlikumu, kas parādījies pēc grūtniecības iestāšanās (pregnancy rhinitis).
Pirms teipa uzlikšanas Jums tiks izsniegta deguna aizsprostojuma novērtēšanas (NOSE) skala, pēc kuras aizpildīšanas Dr. Pivņenko veiks teipa aplikāciju virs Jūsu deguna blakus dobumiem. Pēc 3 dienām veiksim rezultātu atkārtotu novērtēšanu. 
 
Ieguvums -
Pētījuma gaitā Jūs bez maksas saņemsiet individuāli plānotu otorinolaringologa konsultāciju un rekomendācijas.
 
Ja ieinteresēju- gaidīšu pieteikumu e-pastā -  .Tad arī vienosimies par pirmo tikšanās reizi.

Ievietots 2. jan 10:52

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE