Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

​ Mīļās māmiņas! Aicinām uz pirmo izmēģinājuma nodarbību – pilatēm

Kamēr Jūs vingrojat un veltāt laiku sev, Jūsu bērni (no 1 gada vecuma) tiks aprūpēti labiekārtotā bērnu istabā. Atbilstoši vecumam, ar bērniem radoši darbosies mūsu mīļā feja. Sīkāk par nodarbību: Pilates (spēks + lokanība) Nodarbība vērsta uz vispārēju muskulatūras stiprināšanu, īpašu uzmanību pievēršot dziļās muskulatūras un visu lielo muskuļu grupu stiprināšanai.


Iekļauti specializēti un dinamiski spēka vingrojumi. Uzlabo vielmaiņu un asinsriti. Šāda nodarbība ir piemērota visiem un rekomendējama gan sēdoša, gan aktīva darba veicējiem. Apvienoti spēka, balansa un stiepšanās vingrinājumi, kas attīsta stāju, lokanību un muskuļu reljefu. Uz nodarbību jāņem līdzi vingrošanas paklājiņš (neuztraucies, ja nav vai nevari paņemt – norādi to pieteikuma formā, sagādāsim), ērts sporta apģērbs, vingrošana notiks basām kājām vai zeķītēs. Trenere: Daiga Otomere-Freiberga Iespējams, daudzas māmiņas ar Daigu jau ir pazīstamas. No 2011. gada Daiga ir Myfitness Latvija grupu nodarbību trenere, tāpat Daiga aktīvi darbojas "Sporto Rīga" projektā. Nike Training Club sertificēta trenere, pilates, aqua fitness, mother-to-be aqua fitness, step, aerobika, spēka, intervāla treniņi, body&mind, functional training u.c. DCH training konceptnodarbību trenere, TRX sertifikāts, 6D slide sertifikāts. Ieguvusi augstāko izglītību veselības sporta jomā. Bērnu feja: Anete Strode Anete darbā ar bērniem pielieto holistiskas, integrētas metodes, balstoties gan uz Montessori, gan Šteinera idejām. Par būtiskāko savā darbā uzskata spēju bērniem pašiem atraisīt vēlmi domāt, mīlēt un radīt. Anete uzskata, ka tieši bērni ir mūsu vislielākie skolotāji. Ieguvusi augstāko izglītību – pirmsskolas pedagogs, papildus apguvusi mīlestības pedagoģiju. Liela pieredze darbā ar bērniem gan ģimenēs, gan Montessori dārziņos, gan organizējot bērnu ballītes dažādos pasākumos. Norises vieta: izmēģinājuma nodarbība notiks esošā labiekārtotā sporta klubā Āgenskalnā (blakus Āgenskalna RIMI) – Liepājas ielā 3B. Sīkāku informāciju par nokļūšanu un auto novietošanas iespējām izsūtīsim katrai individuāli,tuvojoties nodarbībai. Maksa: 15 EUR (sporta nodarbība mammām + radoša darbošanās bērniem). Uz nodarbību lūdzam obligāti pieteikties šeit:  


Facebook event: Jebkuru jautājumu gadījumā droši sazinieties ar organizatori Agnesi Štālu – E: , T: 26565133. Uz tikšanos!Ievietots 5. dec 2018 11:17

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE