Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Interesanti

Sveiki. Sakiet lūdzu ko domāt. Mr pēdējās bija 27.09-02.10 un oktobrī vairs nebija tad sākās 9.11. Bet vājās. 2. 11 hcg bija negatīvs.. Ir vēl košas sāpes muguras lejas daļā un brīžam slikta dūša. Daktere teica lai uztaisu testu un ja sāp vedars braucu uz slimnīcu.. Vai varētu būt grūtniecība vai no stresa tas viss?
Paldies 

Ievietots 10. nov 2018 13:12

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Anonims1313

Man MR bija no 04.10-08.10. Un 31.10 jau grūtniecības tests rādīja blăvu svītriņu,bet ātri parādijās uz testa. Nezinu,visādi var būt,jāpagaida un jātaisa tests.
Pievienots 10. nov 2018 14:05

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man daktere teica ka var taisīt arī tagad kamēr asiņo tik no rīta jātaisa.. Iespējāms jums jau grūtniecība bija pirms mr jo ļoti īss laiks lai tik ātri uzrādītu.. Apsveicu jus
Pievienots 10. nov 2018 15:56

Anonims1313

Nebija grūtniecība pirms MR,to skaidri zinu. Parasti pēc 10 dienām tests rāda. Bet tas tiešām ir individuāli. Paldies,ceru,ka Jums arī viss izdosies.
Pievienots 10. nov 2018 21:53

Anonīms

Paldies es ar ceru uz pozitīvu rezultātu.
Pievienots 11. nov 2018 07:42

Lolafa

Ieteiktu atkārtot hcg testu. Man cikla 26 dienā parādījās negatīvs grūtniecības un arī hcg tests, taču zināju, ka tā nevar būt...bija sajūta, ka kaut kas tur tomēr notiek. Cikla 29 dienā atkārtoju grūtniecības testu un nepārprotami 2 svītras. Nākamajā dienā hcg 72.5 Šobrīd mums jau 6 nedēļas Vēlu veiksmi sagaidīt divas svītriņas!
Pievienots  1. jan 13:11

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE