Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Acne un grūtniecība...

Labdien!
Vai kāda ir saskārusies ar šādu problēmu - grūtniecība tik tikko ir sākusies,bet ir arī acne smagā formā,ar cistiskiem veidojumiem. Dermatalogs saka,ka bez antibiotikām nekādi,jautāja vai vēlos saglabāt grūtniecību. Jo nevarot paredzēt,kā šai laikā uzvedīsies šie veidojumi,ja nebūtu stāvoklī,viss būtu vienkārši - tetraciklīnaziede un viss būtu labi.
Vēl jāgaida,ko teiks ginekologs.
Vai kādai ir pieredze,vai grūtniecība nav saglabājama,jātaisa uzreiz aborts?

Ievietots 7. nov 2018 13:09

Ieraksti komentāru
Secība:

McKristine

Esmu seshu beernu maaminja, gaidaams septiitais mazulis. Probleemas at acni paraadiijaas jau pirms ceturtaa beerninja, neesot staavoklii, gruutnieciibas laikaa ljoti saasinaajaas, peec gruutnieciibas lietoju antibiotikas (kad neliidzeeja nekaadi citi liidzrklji), tachu ar minimaaliem uzlabokumiem, piektaa beerninja gaidiibaas kljuva sliktaak, kaa jebkad agraak (naktii modos, jo saapeeja un sulojoshaa aada biezhi pielipa pie spilvena). Peec beerninja piedzimshanas, kaa peedeejo meegjinaajumu izveeleejos laazerterapiju, apmeeram peec 7 meeneshiem bija aciimredzami uzlabojumi, pec apmeetam gada izzuda arii reetas. Acne noteikti nav iemesls abortam, kad mazulis buus piedzimis, iesaku pameegjinaat laazerterapiju. Acne nedaudz atgriezaas piektaa mazulja gaidiibaas, bet, briinumainaa veidaa, pazuda. Ja atgrieziisies atkal, ieshu uz laazerterapiju atkal. Ja kaadam ir kaads cits, labaaks ieteikums, noteikti uzklausiishu!
Pievienots  2. dec 2018 19:59

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE