Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Koliks.

Sveicināti !
Man nāk galvā visādi jautājumi par koliku . Vai kadai/kādam bērniņam ir bijušas kolikas ? Varbut var pastāstīt kā sākā, kā viņas izpaudas , kā jūs cinijāties , kad beidzas? Intresee viss par kolikam . Zinu ka interneta ir daudz par to duskutets bet neatrodu atbildes uz saviem jautajumiem . 
Ja nevelas seit izpaust varbut varam sazinaties privaati.  Loti uztraucos par savu berninu ka jau katrs vecaks . Man sis ir pirmais bernins un pati ari esmu jauna.  Esmu noraizejusies.  
Liels paldies ja atbildi vai vismaz izlasiji . 
Ar cieņu jaunā māmiņa Linda!

Ievietots 5. nov 2018 12:43

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūta22

„Zīdaiņu kolikas” ir sindroms, kas raksturīgs zīdaiņiem no 2-3 nedēļu līdz 3-4 mēnešu vecumam. Raksturojas ar epizodisku skaļu raudāšanu, vēdera sāpēm (pievilktām kājām un sasprindzinātu vēderu), paaugstinātu kairināmību. Bez psiholoģiskiem faktoriem, iespējams ir izjaukta mikroflora – ja doti mākslīgie maisījumi papildus mātes pienam. Arī pārbarošanas rezultātā papildus var savairoties nevēlama mikroflora. Liveo pilieni ar bifidobaktērijām palīdzēs šo mikrofloras disbalansu noregulēt.
Pievienots 11. dec 2018 17:14

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE