Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Rūčuks Mazais

bišu maizes labā ietekme uz veselību

Padalaties ar reālu pieredzi par bišu maizi? vai tiešām ir tik laba kā slavē? gribas pamēģināt, bet baigi dārgi sanāk. 

Ievietots 17. okt 2018 10:33

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūčuks Mazais

Es varu teikt tikai to labāko lietoju rudens, ziemas periodā nevis kā zāles, bet profilaktiski. Slimoju labi ja reizi gadā. Tagad ir jaunums - kā končas ar dažādām garšām. Bērniem arī labāk garšo. Ārstēties noteikti sanāk dārgāk.
Pievienots 17. okt 2018 15:27

Atbildēt komentāram

Rūčuks Mazais

Man mamma bērnībā lika viņu ēst un bija baigi pretīgā, nevarēju norīt. Riktīga trauma
Pievienots 24. okt 2018 17:14

Rūčuks Mazais

Es bērniem dodu jau no kāda 3 gadu vecuma, neviens neprotestē, jau pieraduši. Čenšamies ēst veselīgi un pēc iespējas vairāk izmantot dabas dotos labumus - Latvijas augļus, dārzeņus, kā arī medu, ziedputeikšņus un bišu maizi. Galvenais tiešām ticēt, ka tas ir veselīgi un vērtīgi, tad ēdienam ir liela pievienotā vērtība.
Pievienots 26. okt 2018 15:09

Barbara Streizande

Es pērku bišu maizi pastilās, man patīk, lietoju jau vairākus mēnešus, jūtu pozitīvu ietekmi, ir vairāk enerģijas, ādas stāvoklis uzlabojies. Katrā ziņā neko sliktu nevaru pateikt, tā kā dabīgs produkts, noteikti lietojot neko sliktu nedos, tikai labu.
Pievienots  8. nov 2018 15:32

Atbildēt komentāram

Rūčuks Mazais

Ir arī tādas kā končas, ar visādām garšām, tās pat bērni ēd. Ja nu citādi nevar iekšā dabūt. Bet man liekas, ka vispār garšīga un laba manta!
Pievienots  8. nov 2018 16:55

LAPAS KARTE