Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveiki. Meklejam aukliti dzivosanai gimene UK- nodrosinam privatu istabu, bezmaksas dzivosanu un esanu. Japieskata 2 berni( 7 gadiga meita, kura jaaizved no rita uz skolu un pecpusdiena jaiznem, un mazakais ( nepilni 2 gadi), ar kuru dazas stundas...

Atbildes: 1, Skatījumi: 3066, Ievietots: 16. sep 2018 13:07, pēdējās izmaiņas: 5. okt 2018 11:04 Lasīt vairāk
  • Meklejam aukliti ar dzivosanu uz vietas Londonas pievarte. Ir 2 berni- vecaka ir 6 gadus veca( apmekle skolu) un puika ir 14 menesus vecs. Auklet butu nepieciesams dazas stundas diena. Ir iespeja ari papildus iekartot darba, ja ir velesanas. Vairak...

Atbildes: 0, Skatījumi: 2972, Ievietots: 12. feb 2018 15:47, pēdējās izmaiņas: 12. feb 2018 15:47 Lasīt vairāk
  • sveikas mammas!!!ka jums ir gajis ar uznemtajiem kg grutniecibas laika??? par cik kg esat pienemusas svara??? ar pirmo meitu pirms 5 gadiem pienemos par 10kg un skiet sobrid ar otro ari nebus vairak par so skaitli, jo esmu jau 8 menesi un esmu...

Atbildes: 2, Skatījumi: 3305, Ievietots: 26. sep 2016 08:52, pēdējās izmaiņas: 3. okt 2016 17:14 Lasīt vairāk
  • sveikas dargas mammas. manai 14 menesu vecajai meitina ir strutojosas mandeles, viss sakas ar augstu temperaturu, no kuras tikam vala dazu dienu laika, bet tad aizkrita balss un atklajas, ka mandeles struto, tagad dzeram antibiotikas, kuras ir gruti...

Atbildes: 1, Skatījumi: 6810, Ievietots: 29. nov 2012 08:02, pēdējās izmaiņas: 29. nov 2012 10:18 Lasīt vairāk
  • sveikas dargas maminas! gribeju jums pajautat, kuram mazulis ir slimojis ar vejbakam- cik ilgi tas pumpinas izsitas un cik ilgi tas ta turpinajas? vai ari uz intimajam vietam bija? manai mazajai ir 8 menesi un pumpas ir visur- saka no no galvas,...

Atbildes: 5, Skatījumi: 10863, Ievietots: 18. mai 2012 10:55, pēdējās izmaiņas: 21. mai 2012 06:28 Lasīt vairāk
  • sveiki. gribeju pajautat, ka jus grutniecibas laika pienematies svara. man ir jadzemde septembra sakuma, bet lidz sim bridim, kops grutniecibas sakuma esmu pienemusies svara tikai par 2,5 kg. nav vairs daudz laika atlidzis, lai lidz septembrim...

Atbildes: 15, Skatījumi: 33558, Ievietots: 7. jūl 2011 08:15, pēdējās izmaiņas: 13. jūl 2011 15:35 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE