Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Zobārsta apmeklējums.

Manu mazmeitiņu 4 gadiņi aizveda pie zobārsta apskate 20eiro .Vairākus zobus vajag labot mūs nostāda fakta priekšā vai nu jāgaida 1-2 gadi vai var salabot par 400 eiro ar anestēziju tūlīt.Vai vēl kāda mamma ir bijusi šadas izvēles priekšā gaidīt vai meklēt naudu- gaidot šos gadus zobi jau būš paši nomainījušies,bet bērnam būs jācieš sāpes ?Vai pie mums  zobārsta pakalpojumi bērniem ir maksas?

Ievietots 25. mai 2018 14:35

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Nasa

Ja ir kariess, zobus ir jālabo. Mute jau tā ir baktēriju perēklis un puve, kas veidojas caurumos, baktēriju invāziju tikai pastiprina. Regulārs higiēnists un zobārsta profilaktiska apskate reizi pusgadā pasargā no kariesa izplatības. Arī piena zobus ir jālabo. Valsts apmaksā zobārsta vizītes bērniem līdz 18 gadu vecumam, bet tā kā bērnu mutes veselība mūsdienās ir zem katras kritikas, jo šķiet, vecāki nepazīst zobu birstīti, rindas uz valsts apmaksātajām vizītēm ir mežonīgas, tāpēc būtu vēlams zobārsta apmeklējumu ieplānot laicīgi. Tie vecāki, kas ved bērnus pie zobārsta reizi pusgadā arī laicīgi pierakstās ar šādām problēmām nesaskaras - pieraksts tiek veikts uz nākamo reizi katrā apmeklējumā. Bet tā kā problēma šeit ir ielaista un neviens par mutes veselību nav rūpējies četrus gadus, kaut kas ir jādara. Protams, Jūs varat gaidīt, kamēr Jūsu mazbērnam nopūst zobi, - katra paša izvēle. Prātīgāk būtu rūpēties par mutes higiēnu laicīgi un ja rodas caurums, to salabot laicīgi, bez sāpēm un anestēzijas, jo arī anestēzija nenāk bērna veselībai par labu. Saglabājot čekus un iesniedzot gada ienākumu deklarāciju, nākamajā taksācijas gadā ir iespējams atgūt daļu naudas no attaisnotajiem izdevumiem. Tikai tad jāgaida pusotrs gads.
Pievienots 26. mai 2018 08:28

Atbildēt komentāram

Anonīms

Paldies par atbildi!Mana mazmeitiņa iet bērnu dārzā un zobu birsti pazīst pat ļoti labi,tas ir zobus tīra regulāri pēc katras ēdienreizes.Taču viņa ļoti slimo un dakteris viņai raksta antibiotikas ,jo savādāk mēs netiekam galā.Zobi nav ar caurumiem,bet paliek tādi pelēcīgi un tas notika nesen .Tāpēc uzreiz griezāmies pie ārsta,kurš teica ka tas var būt no biežās antibiotiku lietošanas .Protams ,ka mēs atradīsim līdzekļus un jau pēc Līgosvētkiem ejam pie zobārsta.
Pievienots 29. mai 2018 11:35

Kapri

Es savus vedu uz Zobu feju. Jā, par maksu bet vismaz smuki visu salabo, ja kas labojams un bernam nabv bail no zobārstiem. varbut nevis visus 4 uzreiz, bet pa vienam ar vietējo anestēziju? Tur rindas nav garas, par vienu zobu sanak maksāt apmēram 50 eiro.
Pievienots 28. mai 2018 06:30

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE