Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Lil House attīstošo rotāļu mājias_konkurss

Sveiciens māmiņām un tētiem!

Mums ir labas zinas no Lil House attīstošo rotāļu mājiņu komandas! MĒS IZSLUDINAM KONKURSU ĢIMENĒM AR BĒRNIEM UN VIŅU DRAUGIEM!

04.06.2018. izlozesim un musu fb konta pazinosim 2 uzvaretajus, kuriem piedavasim naminu lietosanai uz 3 dienam /junija, julija vai augusta menesi/, lai saviem vai draugu berniem davatu radosas svinibas!

Kas Tev jadara?

1. Esi Li`L HOUSE fb lapas sekotajs /spied LIKE/-
2. DALIES ar so zinu (SHARE originalajai zinai) 
3. Komentara atzime draugus /ar TAG/, kuru berni labprat rotalatos Li`L HOUSE namina
4. NOBALSO par musu video konkursa „Atsperiens” lapa, lai palidzetu musu naminiem tapt vel labakiem un priecet bernus. -

!Svarigi--->

Li`L HOUSE atgadina---- Balsot par musu produktu un rakstit kommentaru ar savu draugu vardiem , kuru berni labprat rotalatos Li`L HOUSE namina var 1x diena lidz 24. maijam BALSO KATRU DIENU un PALIELINI savas iespejas vinnet musu majinu Jusu bernu vasaras ballitei un PALIDZI Li`L HOUSE klut vel labakam!

Ievietots 20. mai 2018 17:39

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE