Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Tehnoloģiju nometnes bērniem

Organizēju aizraujošas vasaras nometnes jaunajiem tehnoloģiju faniem vecumā no 9-15 gadiem. Nometnes norisināsies no 9.00 - 17.00 Mārupes pamatskolā.

Programmētāju piedzīvojums nākotnē
11.-15.jūnijs / 18.-22.jūnijs
Dienas nometne, kuras laikā skolēniem būs iespēja ielūkoties nākotnes tehnoloģiju pasaulē. Kāda tā izskatīsies? Kādas būs gudrās ierīces, kas palīdzēs cilvēkiem sportot, zīmēt vai muzicēt? Kā tās izveidot pašiem? Lai to noskaidrotu skolēni klausīsies, pētīs, plānos, sportos, zīmēs, programmēs un būvēs. Katrai dienai esam piešķīruši savu tēmu, lai padarītu piedzīvojumu nākotnē pavisam īstu! 

Vēlos būt uzņēmējs
2.-6.jūlijs / 9.-13.jūlijs
Dienas nometne, kurā skolēni pieņems izaicinājumu no idejas izveidot gatavu produktu ar tehnoloģisku risinājumu. Skolēni programmēs savas idejas prototipu ar micro:Bits kontrolieriem, izveidos tiem mājas lapas, iepazīsies ar uzņēmējdarbības pamatiem un gatavosies noslēgumam – demo dienai, kurā prezentēs savu produktu un dalīsies atziņās, ko guvuši nometnes laikā. Papildu plānošanai un produkta izstrādei skolēniem būs iespēja uzklausīt pieredzējušo IT uzņēmēju mācībstundas un tuvāk iepazīt viņu profesiju un ikdienu. 

Vairāk informācijas un pieteikšanās mūsu mājas lapā 

Lai izzinoša vasara, 
Elīna

Ievietots 15. mai 2018 10:58

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE