Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Kur likt mantas, kurām mājoklī nav vietas?

Pavasaris ir laiks, kad dzīvē ir vēlme ieviest pārmaiņas. Kāds sāk ar mājas sakārtošanu un atbrīvošanos no liekajām mantām, citi uzreiz ķeras pie mājokļa remonta vai jaunas dzīvesvietas meklēšanas. Darbu daudz un mantu daudz visos gadījumos. Kļūst aktuāls jautājums -kur likt sezonālās lietas vai visu mājokļa iedzīvi, ja gaidāms remonts? 

Viens no ērtākajiem veidiem ir uzticēt savas mantas drošam uzglabāšanas veidam - mantu glabātavai. SAFE BOX mantu glabātavas Teikā, Vijciema ielā 1a, ir vieta, kur droši un bez raizēm atstāt savas mantas uz laiku. Slēgtā teritorijā, siltā, tīrā, drošā telpā ar signalizāciju un videonovērošanu  ikviens var uz laiku atstāt savas mīļās mantas. Turklāt savas mantas apskatīt, sašķirot, paņemt var jebkurā brīdī 24/7.

SAFE BOX mantu glabātavas darbojas jau kopš 2017. gada oktobra un piedāvā dažāda izmēra slēgtas telpas gan mazām, gan lielām mantām, gan iekštelpās, gan ārtelpās. Vairāk informācijas ikviens var saņemt

vai zvanot 27772247.


Lai pozitīvs pārmaiņu laiks ikviena mājoklī vai ofisā! Un kur Jūs liekat savas mantas?

Ievietots 23. apr 2018 11:33

Ieraksti komentāru
Secība:

KristapsKent

Automeistars serviss Rīgā, Teikā piedāvā plašu klāstu ar pakalpojumiem ar draudzīgām cenām un pretimnākošu servisu katram klientam. Mēs strādājam ar modernu tehnisko aprīkojumu, kas ļauj paveikt darbus autoservisā ātri un kvalitatīvi. Vienmēr parādīsim tev auto bojātās detaļas un detalizēti izskaidrosim veicamos remontdarbus un attiecināmās izmaksas. Vairāk informācija šeit:
Pievienots 12. sep 13:21

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE