Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Vīra draugs?

Labdien vai nu jau Labvakar dāmas! 

Sakiet lūdzu Jūs, bet tā no sirds atklāti, vai jums ir parādījušās jūtas/interese pret vīra/drauga draugu? Ja jā, cik tālu tas aizgāja? Vai kā Jūs to izbeidzāt? Kā viss beidzās vai tomēr uzplauka citā mīlestībā vai attiecībās? Vai arī bija kaut kas vairāk un jūs kādu laiku bijāt mīļākie tā teikt? Gribu dzirdēt visu, gan negatīvo gan pozitīvo, gan kā viss sākās gan kā beidzās, ja beidzās...  

Es domāju un ceru, ka neesmu vienīgā trakā uz pasaules kurai tā ir gadījies un ir pat kaut kas noticis mūsu starpā. 

Ievietots 17. apr 2018 13:57

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Nasa

Tas ir slimi. Tiešām slimi. Šādas lietas parasti norāda uz smagām problēmām Jūsu attiecībās. Un ne tikai 'vienkāršas krāpšanas' līmenī, bet te jau iezīmējas īpaši nežēlīga tieksme viņu ļoti personiski iedragāt, pazemot un sāpināt. Gribētos saprast, vai šī interese ir radusies tāpēc, ka vīra draugs ir ļoti brīnišķīgs vai vienkārši tāpēc, ka Jūsu vīram viņš ir nozīmīgs un tuvs draugs? Palieku pie uzskata, ka tas ir slimi. Un jā, arī man ir bijusi interese, kas ne ar ko nav rezultējusies, jo ļoti ātri sapratu, ka pati doma vien jau ir slima, kur nu vēl kāda darbība. Izčakarēta dzīve visiem iesaistītajiem. Pazemojoši. Kāpēc ko tādu vispār gribētos nodarīt savam vīram? Ja krāp, tad ar kādu, kas nekad nav redzējis, pazinis un kontaktējies ar Tavu ģimeni. Jo tālāk, jo labāk. Neatbalstu krāpšanu, bet ja nevari sevi novaldīt, saglabā vismaz minimālu cieņu pret dzīvesbiedru.
Pievienots 17. apr 2018 18:27

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE