Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Rīgas dzemdību nams vai Bulduri?!

Atlikuši vien divi mēneši un sāk mākt uztraukums par īstās dzemdību vietas izvēli. Gaidāms pirmais mazulis un nav ne jausmas ko sagaidīt. Vēlos uzzināt pieredzes stāstus, atsauksmes un jebkādu noderīgu info par Bulduriem un RDzN. 
Kā īsti ir ar studentiem RDzN - lasīju, ka nav iespējas pateikt, ka nevēlies, lai piedalās. Vai tā vienkārši arī iet un skatās?!
Kādi izcenojumi Bulduriem, ja esi Rīdzinieks, ja vēlies vīru dzemdību procesā?! Kā tur ir ar tām telpām un skaņas izolāciju? 
Kā ir ar līgumu slēgšanām? Jau iepriekš pateicos par jebkuru jaunāku info un stāstiem.  

Ievietots 9. apr 2018 08:05

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Garden_

Nav nekas traks, ja piedalās studenti - man studente veica masāžu starpposmos, pienesa ja ko vajadzēja, kā tad lai viņi iemācās, ja nepieredz reālu situāciju. Nākamo mazuli, kas arī gaidāms pēc 2 mēnešiem, noteikti sagaidīsim arī Dzemību namā.
Pievienots  9. apr 2018 11:43

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE