Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Vietiņas ģimeniskā Mājdārziņā no 2018. gada septembra/oktobra/novembra

Neliels, ģimenisks un jauks Mājdārziņš Rīgas centrā (Avotu un Matīsa ielu krustojumā) ir zelta vidusceļš starp individuālu aukli un pāragrām bērnudārza gaitām!


Piedāvājam iespēju rezervēt vietiņu mazulim (uzsākot gaitas pie mums, mazajam jābūt 9 mēnešus līdz 1, 10 g.vecam) mūsu Mājdārziņā ar gaitu uzsākšanu laika posmā no septembra līdz novembrim.


Radoša, aktīva ģimene, arī pieredzes bagāta pirmsskolas skolotāja un sertificēta auklīte, kā arī mamma un tētis saviem diviem dēliem, izlolojuši omulīgu Mājdārziņu mazuļiem no vecuma, kad mazais prot patstāvīgi sēdēt un rāpot, līdz 3 gadu vecumam, kad mazajam pienācis laiks lielākiem izaicinājumiem Lielajā bērnudārzā.
Mūsu Ģimenes dārziņš ir, kā tilts starp mājām un ģimeni un Lielo Bērnudārzu, kur, saglabājot omulīgu mājas atmosfēru, mācīties draudzēties un sadzīvot ar citiem vienaudžiem, pieaugušajiem un pasaules lietu kārtību.
Darbojamies jau vairākus gadus, un pie mums mazie jūtas, kā savās otrajās mājās.
Ikdienu cenšamies organizēt tā, lai mazajiem būtu sajūta, kā lielā ģimenē - katram mazajam mūsu saimītē ir sava loma, darbiņi, iespēja paust savu personību un, atbilstoši mūsu mazo Personību interesēm un gaumei, tiek radīts viss, sākot no ēdienkartes, līdz izglītojošu un radošu ikrīta nodarbību saturam.
Mēs cenšamies realizēt apvienojumu - individuālu uzmanību katram mazulim un iespēju radoši un izglītojoši darboties, kā arī iegūt savus pirmos draugus.
Mūsu ikdiena ir:
* Bērncentrēta, pozitīva, individuāla attieksme pret katru mazuli
* Radošas, praktiskā pieredzē balstītas, vispārējo attīstību veicinošas ikdienas nodarbības, dabas eksperimenti, muzikālie rīti, angļu valodas rotaļnodarbības.
* Mīlestības Pedagoģijas sistēma, kā bērnu audzināšanas un disciplinēšanas instruments
* Aizraujošas, terapeitiskas, radošas keramikas nodarbības, pielāgotas pašiem mazmazākajiem
* Individuāla adaptācija (iepazīšanās periods kopā ar mammu/tēti/omīti, balstīts pakāpeniskuma principā, pielāgots bērnu psihoemocionālajām vajadzībām)
* Slēgta, Virtuāla dienasgrāmatu par mūsu ikdienas piedzīvojumiem un sasniegumiem, daudz jauku fotogrāfiju no mazuļu ikdienas vecāku darba pusdienlaika īsināšanai. 
* pilna laika apmeklējumam pašvaldības līdzfinansējumu privātam BUPS (Rīgā deklarētiem mazuļiem tie ir 130 eur no 1,6 g.vecuma)
Gaidām zvanus, e-pasta vēstules, ciemiņus un jaunas iepazīšanās!
Tālrunis saziņai: 29729791, Paula; vai

Ievietots 1. apr 2018 14:22

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE