Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Saskarsme ar NMPD


Sveiki,

Esmu RSU SKMK studente un veicu pētījumu par iedzīvotāju apmierinātību ar NMP ārsta palīgu darbu. Tā kā arī pati strādāju NMP dienestā, tad lielu daļu no mūsu izsaukumiem sastāda tieši izsaukumi pie bērniem. 
Lūdzu aizpildiet manu aptaujas anketu, lai varam uzlabot savu palīdzības sniegšanu. Jo ļoti bieži būtiska ir ne tikai fiziska palīdzība, bet arī emocionāla. Vēlos uzzināt Jūsu viedokli par Jūsu pieredzi saskaroties ar NMP ārsta palīgiem.Jau iepriekš paldies!

Ievietots 25. mar 2018 06:35

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Cerības roka

Atvainojiet, es nesaprotu, kas ir SKMK un NMPD?
Pievienots 30. mar 2018 04:53

Atbildēt komentāram

Nasa

RSU SKMK - Rīgas Stradiņa Universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža. NMPD - Netliekamās medicīniskās palīdzības dienests.
Pievienots  1. apr 2018 06:54


 

LAPAS KARTE