Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Dekrēta nauda

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Sveiki!   Vēlējos uzzināt, kaut ko sīkāk par dekrēta naudiņas saņemšanu, jo šobrīd ir diezgan "tumša bilde", internetā informāciju jau esmu izlasīju, bet tāpat ir jautājumi. Vēlējos uzzināt kaut ko no mammām, kas nesen ir aizgājušas dekrētā, konkrētu pieredzi!  Tātad, man daktere teica, ka visu aizsūtīs elektroniski, kad sāksies dekrēts? Kas notiek tālāk?  Kā es varu saņemt to dekrēta naudiņu, kas man vēl ir jādara? Tas man nav īsti skaidrs. Un, cik ilgā laikā dekrēta nauda tiek izmaksāta?
Paldies! 

Ievietots 23. mar 2018 13:50

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

butvins

Sveika! Ir jāiet uz tuvāko VSAA apkalpošanas nodału - tur visu pastāstīs! (, skaties sadału Kontakti vai Filiāles). Lai veicas!
Pievienots 23. mar 2018 21:55

butvins

P.s. - te var atrast, kas jādara. Skaties sadału "Strādājošiem" - tur ir arī par B lapām (vai dekrēta lapām), kuras ārsti tagad registrē elektroniski.
Pievienots 23. mar 2018 22:08

Vicky

Tev izsniegs ārsts pirmo B lapu 10 nedēļas pirms noliktā datuma. Tad ieiesi latvija.lv ar saviem konta datiem vai elektronisko parakstu un iesniegsi šo labu vsaa plus iesniegumu attiecīgā pabalsta saņemšanai. Atnāks 10-15 darba dienu laikā, tātad max 3 nedēļas jāgaida. Ar otro, pēc dzemdību lapu viss tāpat, tikai var būt tā tiks izsniegta uz 7 nedēļām, nevis 10. Nu jau vairs nekur nav jāiet, sēdi mājās iekš latvija.lv un buries visam cauri. Lai veicas!
Pievienots 31. mar 2018 23:21

Vicky

Ā, nē uz astoņām nedēļām laikam ir otrā. Katrā gadījumā parasti uz īsāku periodu un tātad mazliet mazāku pabalstu.
Pievienots 31. mar 2018 23:23


 

LAPAS KARTE