Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ginekologs Dobelē

Sveikas esošās un topošās māmiņas. Man gribētos dzirdēt kādus viedokļus par Dobelē esošajām dakterītēm, viņu darba attieksmi utt., jo jāplāno stāties uzskaitē. Lūdzu padalieties ar saviem iespaidiem - gan labiem, gan sliktiem.

Ievietots 14. mar 2018 15:57

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

mamma Sandra

Sveika! Pirmkārt apsveicu ar gaidāmo bērniņu! Dzemdēju pirms pusgada. Man bija tā, ka uzskaitē stājos pie ginekoloģes Žanetes Spridzānes, bet visu grūtniecības laiku mani uzraudzīja vecmāte Inta turpat Dobeles un apkārtnes slimnīcā. Attieksme bija pozitīva, visu izskaidroja un izglītoja. Sūtīja pēc vajadzības uz vajadzīgajiem izmeklējumiem. Neko sliktu nevaru par viņām teikt. Lai gan cik cilvēku, tik viedokļu. Lai vai kā vēlu veiksmi un veselību!
Pievienots 17. mar 2018 12:59

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE