Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Meklējam labu advokātu, ieteikumi

Labdien, 

Dzīvojam ārzemēs. Manam vīram no iepriekšējām attiecībām, kuras nu jau vairāk kā desmit gadus nav, ir dēliņš. Puika mācās internātskolā, sievietei, dēla mātei, ir meita, kura pašlaik atrodas krīzes centrā. Mātei nav labs dzīves veids, liedz tēvam kontaktēties ar dēlu - pilnīgi visos portālos un pat whatsapp aplikācijā ir nobloķējusi. Dēls mēģina atrast kontaktus ar tēti nebaidoties no mātes izdarībām. Tētis attiecīgi ir uztraucies par to, ko nākas paciest bērnam, ja māte atkal uzzinās ka abi kontaktējas. Bāriņtiesa saka, ka nav tik traki, lai noņemtu mātei mātes tiesības bet iesaka mums cīnīties par tēva un dēla saskarsmes tiesībām lielajā tiesā. Kā arī par to, lai dēls dzīvotu ar tēti, jo attiecīgo internātskolu šogad likvidēs. Prasība jāsniedz Siguldas tiesā. Vai varat mums ieteikt labu advokātu, kuram var uzticēties un kurš pārstāvētu tēvu tiesas procesos? Vai ir kādi ieteikumi kā mums pareizi rīkoties? 
Paldies. 

Ievietots 14. mar 2018 09:41

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE