Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Padoms

Labdien! Situācija tāda-jau 3.dienu kavējas MR,kas iepriekš ir bijušas kā pēc pulksteņa. Tests vakardien rādīja negatīvu, bet netaisīju no rīta, bet gan vakarā. Pēdējās 2 ned.pie straujām kustībām iesāpās vēdera lejasdaļā-labā vai kreisajā pusē, ir nelabums arī no smakām (bet iespējams tā ir pašiedvesma) izdalījumi ir kļuvusi krietni pastiprināti.. vai iespējams ka tests melo?

Ievietots 12. mar 2018 10:36

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

butvins

Sveika! Visdrošāk, manuprāt, ir uztaisīt HCG testu (piem., E.Gulbja lab.). Tās ir asins analīzes, kas parāda, vai ir "grūtniecības" hormons vai nav. E.Gulbja lab. atbild diezgan ātri - ja no rīta veikt analīzes, pēcpusdienā parasti ir jau atbilde. Bet arī citās labaratorijās šādas analīzes tiek piedāvātas.
Pievienots 12. mar 2018 18:11

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE