Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Nepieciešama Jūsu palīdzība!

Sveiki!


Vai TU lasi, vai kādreiz lasīji žurnālu Lilit? Man ir nepieciešams tavs viedoklis par atspoguļoto sievietes tēlu Lilit žurnāla reklāmās!

Katru dienu mēs redzam simtu reklāmu, īpaši, kur ir attēlota SIEVIETE! Kas ir sieviete reklāmās un kādu nozīmi tā sevī nes? To taču ir ļoti interesanti uzzināt! Tāpēc, mīļas sievietes, man ir vajadzīga Jūsu palīdzība! 

Piedalieties manā sievietes aptaujā par žurnāla Lilit sievietes tēliem! Jūs man ļoti palīdzēsiet manā bakalaura darbā, un tas aizņems ne vairāk kā 5 minūtes no Jūsu laikā!

Iepriekš paldies un sūtu Jums daudz plusiņu karmai! Bet, ja Jūs vēl arī dalīsieties ar aptauju ar kādu, tad Jūs esat manas dievietes! Un atceraties - visu var karaļi, bet karalienes var vēl vairāk!

Ievietots 27. feb 2018 13:22

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE